Kozacka miłość - streszczenie ostatnich odcinków. Tak zakończy się serial!

2022-01-24 20:04 Leon Pietrzak
Kozacka miłość
Autor: materiały prasowe TVP

Ostatni odcinek KOZACKIEJ MIŁOŚCI nadchodzi wielkimi krokami. Co się wydarzy w finale serialu? Już wiemy, że Leźniow zdemaskuje Anfisę i kobieta ucieknie z Gładyszem z miasta. Na posterunku policji zajdą ważne zmiany, a Koliewanow będzie poważnie ranny. Co jeszcze czeka nas w ostatnich odcinkach rosyjsko-ukraińskiego serialu? Odpowiadamy!

Kozacka miłość - co się wydarzy w finale? Kiedy oglądać odcinek numer 270? Polacy pokochali serial "Kozacka miłość". To jedna z tych produkcji, która cieszy się niesamowitą oglądalnością na antenie TVP2. Wszyscy czekają na wielki finał, który na pewno będzie ciekawy i pełen niespodzianek. Ostatni odcinek numer 270, zostanie wyemitowany we wtorek 25 stycznia 2022 r. o godzinie 18:45. Co wydarzy się później? Już wiemy, że serial zostanie zastąpiony przez "Stepową miłość", która będzie w luźny sposób kontynuowała losy niektórych bohaterów "Kozakiej miłości".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stepowa miłość - obsada. Aktorzy i bohaterowie - kto jest kim?

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Kozacka miłość - jak zakończy się serial? Streszczenie

Podczas premiery w teatrze, Goriuchin strzela z broni załadowanej ostrymi pociskami. Ostatecznie jednak nie celuje w Leżniowa i ukochanemu Gruszeńki udaje się ujść z życiem. Po przedstawieniu Leżniow demaskuje Anfisę. Świadoma konsekwencji swego czynu, wystraszona kobieta ucieka z Gładyszem z miasta. Kiriusza jest świadkiem spotkania w stepie Marysi z Koliewanowem. Zachodzą zmiany na posterunku policji. Anikiejew awansuje na prystawa i naczelnika, Onufrijenko zaś marzy o karierze aktorskiej. Dzięki Siemionowi do policjantów trafia list podpisany inicjałem M. W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE