Kozacka miłość streszczenie. Ilia widzi Nikołę z prostytutką. Stara się uświadomić Oldze, że mąż ją zdradza. Czy kobieta odejdzie od Nikoły?

2021-04-23 14:45 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Pod koniec 2020 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutował nowy serial kostiumowy, Kozacka miłość, który cieszy się ogromną popularnością w takich krajach jak: Rosja, Pakistan, Ukraina czy też Gruzja. Teraz podbija również serca Polaków. Akcja produkcji rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu?

Kozacka miłość odcinek 106 - streszczenie po polsku. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Kozacka miłość - odcinek 106

W 106. odcinku Kozackiej miłości, którego emisję zaplanowano na środę 5 maja 2021 roku, Marysia jest podejrzana o podpalenie szopy należącej do Lubaszy. Konstantyn i Stiepan prowadzą dochodzenie. Pankow oddaje Anfisie zabrany jej wcześniej lokal. W zamian dostaje dom czynszowy Bulygi. Ilia widzi Nikołę z prostytutką i stara się przekonać Olgę o niewierności jej męża. Koźma udaje, że jest chory. Próbuje pogodzić Katię z jej przyjacielem Pietrowem.

NAJNOWSZE