Kozacka miłość, odcinki 157, 158, 159 - streszczenia. Serafim myli Oksanę z inną kobietą

2021-08-05 9:55 Adrian Rybak
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to jeden z ulubionych seriali Polaków. Codziennie wiele widzów zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji. Szczególnie jedna z nich będzie bardzo znacząca. Serafim pomyli Oksanę z inną kobietą i zacznie jej grozić. Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Kozacka miłość, odc. 157, 158, 159. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś... Sprawdź, co wydarzy się w następnych odcinkach.

Kozacka miłość - odc. 157. Poniedziałek 9.08.2021

Oksana i Marysia idą do chatki czarownika, aby ukraść jego truciznę. Serafim myli Oksanę z Gruszeńką. Zaczyna zachowywać się agresywnie wobec dziewczyny, grożąc jej i zakazując spotykać się z Fiodorem. Wkrótce Gruszeńka dostaje wiadomość, że Nikoła bronił jej honoru i z tego powodu trafił do aresztu. Ilja szykuje się natomiast do długiego wyjazdu w interesach i postanawia pożegnać się z rodziną.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Kozacka miłość - odc. 157. Wtorek 10.08.2021

Aliona prosi Kolewanowa, żeby wstawił się za Stiepanem. Karczmarka pije wywar przeznaczony dla Serafima. Oksana i Marysia uciekają do stanicy w obawie przed konsekwencjami. Prystawowi Lebiedzie udaje się nakłonić Pritykina do wycofania skargi. Dzięki temu może zamknąć sprawę dotyczącą przekroczenia przez policjanta uprawnień. Nikoła zostaje wypuszczony z aresztu. Gładysz obawia się, że oszustwo wyjdzie na jaw. Jedzie do Ustinii, żeby ją ostrzec. Kobieta jest pod wpływem wywaru. Lubasz, Koźma i Sroka jadą do oberży. Spotykają Siemiona.

Kozacka miłość - odc. 157. Środa 11.08.2021

Nikoła uświadamia sobie, że się zakochał w Gruszeńce. Próbuje dystansować się od dziewczyny, która nie rozumie przyczyn jego zachowania i cierpi z tego powodu. Tichon radzi Nikole, by wyjechał. Obiecuje, że zaopiekuje się Gruszeńką. Nikoła decyduje się na szczerą rozmowę z siostrą. Lubasza opiekuje się chorym Serafimem, niwecząc plany Marysi. Siemion odwiedza Koźmę i Srokę. Postanawiają ukarać Ustinię za jej postępek. Stiepan domyśla się, że sprawa ucieczki Bułygi została łagodnie potraktowana z powodu interwencji Kolewanowa.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE