Kozacka miłość

i

Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odc. 254: Aliona jest śmiertelnie chora, ma ciężkie zapalenie płuc. Koliewanow szykuje się do wyjazdu

2021-12-29 10:10

Kozacka miłość odcinek 254 streszczenie - co się wydarzy w serialu TVP2? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w czwartek, 30 grudnia w TVP 2 o godzinie 18:45. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odcinek 254: Mimo opieki bliskich, choroba Aliony postępuje. Prognozy doktora są jednoznaczne. Aliona jest śmiertelnie chora, ma ciężkie zapalenie płuc. Wasilij kłóci się z Duniaszą, która za bardzo się nim opiekuje. Postanawia opuścić stanicę. Policjanci z Ustiużyna umieszczają Kiriuszę na liście osób poszukiwanych w celu wyśledzenia Stiepana. Serafim prosi Gruszeńkę, aby zrezygnowała z głównej roli w nowej sztuce, przeczuwając, że rola ta przyniesie jej nieszczęście. Koliewanow szykuje się do wyjazdu. Marysia wykorzystuje zamieszanie przed podróżą i ucieka przed Lukierią. 

Kozacka miłość - o czym jest serial?

Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Kozacka miłość - obsada

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza