Kozacka miłość odc. 110: w zajeździe u Ustinii coraz częściej bywa szef policji. Olga traci przytomność

2021-05-11 10:41 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odc. 110: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 110: streszczenie

Olga jest przekonana o samobójstwie Nikoły, w efekcie przeżytego szoku traci przytomność. Tichon Skorniakow zaprzyjaźnia się przy kieliszku z Siemionem, a ten - jako dobry przyjaciel - zabawia się w swata i w imieniu Tichona idzie do Sofii, matki Stiepana. W zajeździe u Ustinii coraz częściej bywa szef policji, Gładysz, a tymczasem w jej stodole ukrywają się inni “rezydenci”: Bułyga i Ignatij. W Konstantynowie pojawia się utalentowana młoda śpiewaczka, Gruszeńka. Emisja odcinka 110 zaplanowana została na wtorek 11 maja na godzinę 18:45.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE