Kozacka miłość odc. 109, 110, 111: Kolewanow knuje przeciwko Oldze. Policja powiadamia Ustinię o zabójstwie męża

2021-05-03 21:09 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odc. 109, 110, 111: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 109: streszczenie

Student medycyny, Pietrow, zostaje wyrzucony z kamienicy, Katia proponuje, by mieszkał z nią. Tichon i Sofia starają się pojednać, ale Marfusza prowokuje kolejną kłótnię. Żona atamana próbuje się samodzielnie wyleczyć, co niemal wpędza ją do grobu. Olga czyta list informujący o samobójstwie Nikoli.

Kozacka miłość odc. 110: streszczenie

Olga jest przekonana o samobójstwie Nikoły, w efekcie przeżytego szoku traci przytomność. Tichon Skorniakow zaprzyjaźnia się przy kieliszku z Siemionem, a ten - jako dobry przyjaciel - zabawia się w swata i w imieniu Tichona idzie do Sofii, matki Stiepana. W zajeździe u Ustinii coraz częściej bywa szef policji, Gładysz, a tymczasem w jej stodole ukrywają się inni “rezydenci”: Bułyga i Ignatij. W Konstantynowie pojawia się utalentowana młoda śpiewaczka, Gruszeńka.

Kozacka miłość odc. 111: streszczenie

Olga dowiaduje się, że za wszystkimi intrygami stoi jej były narzeczony, Kolewanow. Tyt chce zdobyć zaufanie Gruszeńki i prosi Pietrowa, żeby napisał list „od Szalapina”. Kolewanow nastawia Fiodora przeciw Ilii. Policja powiadamia Ustinię o zabójstwie męża.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
NAJNOWSZE