Kozacka miłość - Marysia przyznaje się do udziału w zabójstwie. Który odcinek? Kiedy i gdzie oglądać?

2021-09-09 16:11 Adrian Rybak
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od listopada 2020 roku. Od samego początku produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów. Wkrótce Marysia wyzna, że brała udział w zabójstwie! W którym odcinku to się stanie?

Kozacka miłość - Marysia przyznaje się do udziału w zabójstwie. Który odcinek? Kiedy i gdzie oglądać? Akcja Kozackiej miłości się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś... Kiedy dojdzie do szokującego wyznania Marysi?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Kozacka miłość - kiedy wyznanie Marysi?

Marysia przyzna się do udziału w zabójstwie w najbliższym odcinku popularnego serialu Kozacka miłość. Ten zostanie wyemitowany w czwartek 9 września 2021 roku na antenie kanału TVP2. Przed telewizory należy zasiąść o godzinie 18:45. Będzie to 178. odcinek produkcji.

Kozacka miłość, odcinek 178 - streszczenie.

Marysia przyznaje się Fiodorowi do udziału w zabójstwie. Ten rozumie, że w stanicy życie Gruszeńki jest zagrożone. Koliewanow ze wszystkich sił stara się opóźnić wyjazd Olgi z miasta. Stiepanwyprasza u Siemionowa trzy dni na zdemaskowanie Koliewanowa. Kuczniew nadal szantażuje Pietrowa, żeby medyk nie powiedział prawdy. Serial kostiumowy, obyczajowy, 45 min, Rosja 2013 Reżyseria: Aleksandr Mochow Scenariusz: Natalia Kozłowskaja, Tatiana Pawłowicz Aktorzy: Jekatierina Olkina, Wiaczesław Drobinkow, Dmitrij Nazarow, Zoriana Marczenko, Aleksandr Mochow, Artiom Aleksiejew

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE