Kozacka miłość 269 i 270 - co wydarzy się w ostatnich odcinkach serialu?

2022-01-25 12:38 Leon Pietrzak
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Co się wydarzy w ostatnich odcinkach serialu "Kozacka miłość"? Podczas premiery w teatrze Goriuchin wystrzeli z pistoletu do ukochanego Gruszeńki. Dzięki Siemionowi do policjantów trafi tajemniczy list, w którym ktoś spróbuje ujawnić wszystkie zbrodnie miejscowego przestępcy.

Kozacka miłość to serial, który szybko rozkochał w sobie polskich widzów. Historia opowiada o wielkiej miłości i Kozakach z ukraińskiej prowincji. Akcja rosyjsko-ukraińskiego serialu rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Cała przygoda zaczyna się wtedy, kiedy córka bogatego i wpływowego kozaka, podczas przejażdżki bryczką o mało nie ulega wypadkowi. Ratuje ją szlachcic, w którym się zakochuje. Serial niestety dobiega końca i już niedługo zobaczymy ostatnie odcinki, które zostaną wyemitowane 24 i 25 stycznia 2022. Co się wydarzy w wielkim finale? Odpowiadamy!

Kozacka miłość - odc. 269

Marysia spotyka się z Koźmą i opowiada mu o okrucieństwach Koliewanowa. Gładysz, przejrzawszy plan Anfisy próbuje odwieść ją od zabójstwa Leżniowa. W teatrze trwają przygotowania do premiery, Anfisa kontynuuje swój przebiegły plan. Gruszeńkę cały czas dręczy niepokój o Leżniowa. Marysia pod osłoną nocy spotyka się z Koliewanowem. Nie wie, że w krzakach ukrywa się świadek - Kiriusza. Z broni naładowanej ostrymi nabojami strzela na scenie Goriuchin.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?

Kozacka miłość - odc. 270

Podczas premiery w teatrze, Goriuchin strzela z broni załadowanej ostrymi pociskami. Ostatecznie jednak nie celuje w Leżniowa i ukochanemu Gruszeńki udaje się ujść z życiem. Po przedstawieniu Leżniow demaskuje Anfisę. Świadoma konsekwencji swego czynu, wystraszona kobieta ucieka z Gładyszem z miasta. Kiriusza jest świadkiem spotkania w stepie Marysi z Koliewanowem. Zachodzą zmiany na posterunku policji. Anikiejew awansuje na prystawa i naczelnika, Onufrijenko zaś marzy o karierze aktorskiej. Dzięki Siemionowi do policjantów trafia list podpisany inicjałem M. W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.

KOZACKA MIŁOŚĆ VS MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY | ESKA XD - Hotplota #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE