Korona królów sezon 2., odc. 113 i 114: Kazmierz wściekły na Adelajdę! Królowa jest bezpłodna?

2018-10-22 16:36
Korona królów
Autor: screen youtube.com/user/itvp screen youtube.com

Korona królów sezon 2., odc. 113 i 114: okazuje się, że problemy Adelajdy ze zdrowiem nie wynikają z tego, że jest brzemienna. Król nie będzie krył rozczarowania.

Korona królów sezon 2., odc. 113 i 114: czy Adelajda jest bezpłodna? Jej osłabienie zdrowia przypisywano ciąży, jednak okazuje się, że królowa nadal nie jest brzemienna. Co powie lekarz? Tymczasem Ligęza będzie próbował wrócić do Egle. Czy Mikołajowi uda się zdobyć jej wybaczenie i będą znów razem? Co dalej z Audre?

Korona królów sezon 2: Jolenta - kim jest piękna aktorka wcielająca się w córkę Kazimierza?

Korona królów sezon 2., odc. 113 - STRESZCZENIE

Audre, która strzelila z łuku do Ligęzy, dotkliwie go raniąc, nadal ukrywa się w leśnej chatce. Dziewczyna bardzo boi się o przyszłość - nie wie, co się z nią stanie, a za to, co zrobiła czekają na nią konsekwencje. Ligęza udaje się do Egle i próbuje naprawić z nią stosunki. Chciałby, aby Egle mu wybaczyła i wróciła do niego, jednak ona pozostaje nieugięta - jest wściekła i zraniona. Bożena, wdowa po Nekandzie, usiłuje wyjaśnić synowi, że jest nierozsądny - Andrzej z Tęczyna chce pomówić z królem. Uważa, że Kazimierz źle postąpił, powierzając urząd marszałka Piotrowi Szafrańcowi.

Korona królów sezon 2., odc. 114 - STRESZCZENIE

Na Wawelu panuje radość - Jolenta z Cudką postanowiły wrócić. Wiele wskazuje na to, że lepiej układa się między Adelajdą a Kazimierzem. Niestety, sytuacja ta szybko ulega zmianie, gdy król dowiaduje się, że jego żona nadal nie jest w ciąży. Kazimierz nie chce z nią nawet rozmawiać. Królowa jest załamana. Karl próbuje wytłumaczyć Kazimierzowi, że na dziecko potrzeba czasu, jednak król ewidentnie stracił już cierpliwość. W Krakowie wybucha ogromny pożar. Wójt, który przybywa na pomoc, ratuje z dziecko - błyskawicznie zostaje okrzyknięty bohaterem. 

Drwale i inne opowieści Bieszczadu - oglądaj online za darmo

Lubisz seriale? Obejrzyj dokument o ludziach, którzy porzucić swoje dotychczasowe życie i wyjechać w Bieszczady. Kliknij w obrazek poniżej i oglądaj za darmo.

NAJNOWSZE