Korona królów po wakacjach 2020. Kiedy odcinek 377?

2020-06-04 14:09 aw
Korona królów
Autor: Materiały TVP

Seriale kostiumowe i historyczne cieszą się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Widać to po ogromnej oglądalności takich produkcji jak Zniewolona, Stulecie Winnych czy Drogi wolności. Na początku 2018 w Telewizji Polskiej zadebiutował z kolei serial Korona królów przedstawiający losy polskich monarchów, począwszy od ostatnich Piastów. Produkcja do dziś ma stałą rzeszę wiernych fanów.

Korona królów po wakacjach 2020. Kiedy odcinek 377? Emisja trzeciego sezonu Korony królów rozpoczęła się we wrześniu 2019 roku. Serial ten od drugiego sezonu z założenia miał być emitowany przez cały rok, aż do czerwca. Niestety pandemia koronawirusa wymusiła na twórcach przerwanie zdjęć do produkcji.

Korona królów po wakacjach 2020. Kiedy odcinek 377?

Taki los dotknął zresztą wiele innych produkcji, których twórcy musieli zawiesić prace na panie, a tym samym emisję kolejnych odcinków. Ostatni odcinek Korony królów przed przerwą został wyemitowany 1 maja. Zgodnie z decyzją o luzowaniu obostrzeń wznowienie zdjęć możliwe było od połowy maja - twórcy serialu postanowili z tego skorzystać i powrócili na plan filmowy, o czym poinformowali na fanpage'u serialu 3 czerwca.

Nowe odcinki serialu mają być emitowane już od września 2020 roku - odcinek 377 najprawdopodobniej zobaczymy już 7 września. Co ciekawe, nie będzie to czwarty sezon Korony królów, a kontynuacja sezonu trzeciego, który nie został wyemitowany w całości.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE