Konrad Skolimowski - wiek, wzrost, gdzie mieszka, żona, dzieci, Prime MMA, disco polo, Barwy szczęścia, Instagram

2022-07-24 18:00 Adrian Rybak
Konrad Skolimowski
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER Konrad Skolimowski - uczestnik Prime MMA

Konrad Skolimowski to polski aktor, którego Polacy mogą znać głównie z roli Patryka w serialu Barwy szczęścia. Jest także wokalistą disco polo. Teraz czeka go kolejne wyzwanie w karierze. Został uczestnikiem gali Prime MMA. Kim jest jedna z gwiazd tego wydarzenia? Sprawdź ciekawostki niżej.

Konrad Skolimowski to polski aktor, którego Polacy kojarzą głowie ze znanego serialu Barwy szczęścia. To z pewnością także znana postać dla osób słuchających muzyki disco-polo. Teraz wystąpi na gali Prime MMA, na której zmierzy się z Jasiem Kapelą. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Konrad Skolimowski. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jego temat w jednym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 9.07.2022?

Konrad Skolimowski - wiek

Konrad Skolimowski urodził się w 1996 roku. Oznacza to, że w 2022 roku skończył 26 lat. Dokładna data urodzenia nie jest jednak znana.

Konrad Skolimowski - wzrost

Wzrost to informacja na temat gwiazd, która często ciekawi internautów. Ile wzrostu ma Konrad Skolimowski? Według informacji dostępnych w sieci mierzy 176 cm.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Konrad Skolimowski - gdzie mieszka

Konrad Skolimowski dokładna nazwa miejscowości, w której mieszka Skolim nie jest znana. Wiadomo jednak, że razem z rodziną zamieszkał w wiosce na Mazowszu.

Konrad Skolimowski - żona, dzieci

Konrad Skolimowski jest w związku małżeńskim z Aleksandrą Sarnecką. Razem mają dwóch synów.

Konrad Skolimowski - Prime MMA

Konrad "Skolim" Skolimowski weźmie udział w gali Prime MMA, która odbędzie się w sobotę 9 lipca 2022. Jego rywalem na ringu będzie Jaś Kapela.

Konrad Skolimowski - disco polo

Konrad Skolimowski jest nie tylko aktorem, ale również wokalistą disco polo. Wydaje piosenki pod pseudonimem Skolim.

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?

Konrad Skolimowski - Barwy szczęścia

Konrad Skolimowski najbardziej znany jest z serialu Barwy szczęścia. Gram tam Patryka.

Konrad Skolimowski - Instagram

Konrad Skolimowski, podobnie jak wiele innych gwiazd, posiada konto na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą @skolim__.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE