Koniec Kuby Wojewódzkiego w TVN? Co dalej z kultowym programem? [AKTUALIZACJA]

2021-09-09 13:50 Adrian Rybak
Kuba Wojewódzki
Autor: Bartosz KRUPA/East News

Kuba Wojewódzki ogłosił koniec swojego kultowego talk show w TVN! Po 20 latach program ma zniknąć z anteny, o czym dziennikarz poinformował na Instagramie. Fani są w szoku! Dopiero rozpoczął się nowy sezon talk show. Co się stało? Co w przyszłości stanie się ze słynnym programem Kuby Wojewódzkiego? Głos w sprawie zabrał Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Kuba Wojewódzki kończy swój słynny program talk show! - W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat.To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych - czytamy na koncie na Instagramie słynnego prezentera. Dodał także czarno-białe zdjęcie z logo TVN-u w tle. Czy to oznacza, że Kuba Wojewódzki żegna się ze stacją, której był jedną z czołowych twarzy? To pytanie zadaje sobie wielu jego fanów! Byłby to ogromny szok i duża zmiana w polskiej telewizji. Sprawę kilka godzin później skomentował Edward Miszczak. - To jest jakaś totalna głupota. To słynne prowokacje Kuby - powiedział dyrektor programowy TVN. Jaka jest więc prawda na temat odejścia Wojewódzkiego z TVN? Przekonamy się wkrótce.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08

Kuba Wojewódzki kończy program. Reakcje internautów

"Ty chyba sobie żarty stroisz?", "Chyba rzucę telewizorem jak krzesłem w hotelu jeśli to prawda", "Nie strasz mnie, bo już się kawą oplułam, a nie ręczę co się zaraz wydarzy" - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które można przeczytać pod postem Wojewódzkiego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE