Konferencja premiera 21 stycznia 2022 na żywo: godzina i transmisja. Będą nowe obostrzenia?

2022-01-21 11:05 MK
Konferencja premiera i ministra zdrowia
Autor: Mateusz Grochocki/East News

Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju zmienia się z każdym dniem. Czy czekają nas nowe obostrzenia, do których trzeba będzie się zastosować? Konferencja premiera i ministra zdrowia 21 stycznia rozwieje wszelkie wątpliwości. Na kiedy zaplanowano spotkanie przedstawicieli rządu i gdzie je obejrzeć?

Konferencja premiera i ministra zdrowia 21 stycznia może przynieść odpowiedzi na wiele zadawanych przez obywateli pytań. Wybuch pandemii zmienił życie nas wszystkich. Od marca 2020 roku polski rząd przygląda się sytuacji epidemiologicznej i reaguje na wzrost zakażeń, wprowadzając nowe obostrzenia. Gdy poziom zachorowań maleje, są one luzowane. Wiele osób zastanawia się, czy w styczniu 2022 czekają nas kolejne ograniczenia. Piąta fala uderzyła do Polski, a jej efektem jest rekord zakażeń na poziomie ponad 36 tysięcy. Centrum Informacji Rządu potwierdziło, że konferencja premiera Mateusza Morawieckiego z udziałem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego odbędzie się 21 stycznia. Znamy godzinę spotkania. 

Sonda
Czy śledzisz konferencje z udziałem członków polskiego rządu?

Konferencja premiera na żywo - godzina

Wraz z wybuchem pandemii wzrosło zainteresowanie społeczeństwa konferencjami prasowymi z udziałem przedstawicieli polskiego rządu, w trakcie których przedstawiane są kolejne kroki podejmowane w walce z nią. Konferencja premiera i ministra zdrowia odbędzie się 21 stycznia o godzinie 12:15.

Konferencja premiera na żywo - transmisja

Transmisję na żywo ze spotkania będzie można tradycyjnie zobaczyć na facebookowych profilach Kancelarii Premiera oraz Ministerstwa Zdrowia, jak i na antenie kanałów informacyjnych, tj. TVN 24, Polsat News czy TVP Info.

Kuba Szmajkowski gotowy na Eurowizję 2022!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE