Kolejne 365 dni w pełnym zwiastunie! Nie zobaczymy "happy endu"?

2022-08-08 18:45 NN
Kolejne 365 dni: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery
Autor: Karolina Grabowska/Netflix Kolejne 365 dni: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery

"Kolejne 365 dni" to zwieńczenie niesławnej serii na podstawie twórczości Blanki Lipińskiej. Jak zakończy się historia Laury i Massimo? Zobaczcie pełny zwiastun, który zapowiada "kłopoty w raju".

"Kolejne 365 dni" zadebiutuje już za kilka dni, zatem Netflix podkręca atmosferę oczekiwania. Co zobaczymy w ostatniej odsłonie erotycznej serii? Przede wszystkim wiemy jedno - Laura przeżyła i jest jeszcze bardziej niezdecydowana, niż wcześniej. Którego z mężczyzn wybierze - Massimo, czy Nacho? Przekonamy się, a tymczasem zerknijcie na zwiastun.

Kolejne 365 dni: ZWIASTUN ostatniej części serii erotyków

Zwiastun filmu "Kolejne 365 dni" prezentuje się następująco:

W oficjalnym opisie fabuły filmu "Kolejne 365 dni" czytamy: Związek Laury i Massimo wisi na włosku. Para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem i nieustępliwym Nacho, który próbuje ich rozdzielić.

Kolejne 365 dni: kiedy premiera?

W rolach głównych powrócą Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Simone Sussina i Magdalena Lamparska. "Kolejne 365 dni" zawita na Netfliksie już 19 sierpnia 2022 roku.

Sonda
Czekacie na "Kolejne 365 dni"?

Jak dobrze znasz serię "365 dni"?

Pytanie 1 z 9
Gdzie poznają się Laura i Massimo?
365 dni: Ten dzień
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE