Mateusz Góral z Top Model

i

Autor: YouTube/TVN Fashion

Kochały się w nim fanki Top Model, komplementowała Joanna Krupa. Tak dziś wyglada Góral!

2022-08-22 15:20

Przed nami kolejna, jedenasta już edycja programu Top Model. Jedną z gwiazd formatu, którą pokochali widzowie, jak i zasiadająca w jury Joanna Krupa, był Mateusz Jarzębiak, znany szerzej jako Góral. Sprawdźcie, jak dziś wygląda uczestnik 4. edycji telewizyjnego show. Ostatnio jest coraz bardziej aktywny na TikToku!

Chociaż głównym celem programu Top Model jest znalezienie najlepszych modelek i modeli, udział w nim nierzadko okazywał się trampoliną do kariery dla popularnych dzisiaj osobowości telewizyjnych. To właśnie w Top Model kariery zaczynały między innymi Klaudia El Dursi, Karolina Gilon czy Karolina Pisarek, które mogą pochwalić się dziś statusem prawdziwych gwiazd telewizji. Jeszcze kilka lat temu sporą popularnością cieszył się uczestnik 4. edycji Top Model Mateusz Jarzębiak, znany lepiej jako Góral. Mężczyzna bardzo szybko wpadł w oko Joannie Krupie, która nazywała go cukiereczkiem. Góral mógł też liczyć na wsparcie fanek przed telewizorami. Ostatecznie Mateusz, mimo że był typowany na zwycięzcę show, odpadł z niego tuż przed finałem. Nie uwierzycie, czym się dzisiaj zajmuje.

Top Model 2022 - uczestnicy nowej edycji ujawnieni? Wszystko przez wpadkę projektanta!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Góral z Top Model dzisiaj

Mateusz Jarzębiak zamienił wybiegi na... nożyczki. Niedoszły finalista Top Model jest barberem i pracuje dla jednego z warszawskich salonów. Jak wynika z podawanego na stronie cennika, za strzyżenie włosów należy zapłacić od 80 do 100 złotych. Nie jest tajemnicą, że serce Górala jest zajęte. Jego wybranką jest znana z anteny Polsat News prezenterka pogody Klaudia Kroczek. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Mateusza. Dalej ma to coś?

Sonda
Będziesz oglądać nową edycję "Top Model"?