Big Brother

Klaudiusz Ševković ma śliczną córkę! Tak wygląda córka gwiazdora "Big Brothera". Czym się zajmuje?

Klaudiusz Ševković to gwiazdor pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Ulubieniec publiczności dzieli się z fanami życiem prywatnym i pokazuje w sieci rodzinne zdjęcia. Córka Vanessa Ševković jest jego oczkiem w głowie. Zobaczcie, jak dziś wygląda pociecha legendy programu "Big Brother". Córka Klaudiusza z "Big Brothera" wyrosła na piękną kobietę.

Spis treści

  1. Kim jest Klaudiusz Ševković?
  2. Co teraz robi Klaudiusz z Big Brothera?
  3. Klaudiusz Ševković córka. Tak dziś wygląda 26-letnia Vanessa
  4. Vanessa Ševković olśniewa urodą. Zobacz, jak wygląda

Kim jest Klaudiusz Ševković?

Klaudiusz Ševković to legenda programu "Big Brother" – formatu typu reality-show, który zrewolucjonizował polską telewizję. Jego uczestnicy wciąż cieszą się zainteresowaniem widzów i najlepszym tego przykładem jest właśnie Klaudiusz Ševković, którego poczynania w sieci obserwuje dziś ponad 40 tysięcy osób.

Klaudiusz Ševković urodził się w 1970 roku w Świętochłowicach. W Domu Wielkiego Brata zamieszkał wiosną 2001 roku i spędził w nim 99 dni. O zwycięstwo w programie rywalizował m.in. z Piotrem Gulczyńskim, Manuelą Michalak i ś.p. Januszem Dzięciołem, który wygrał 1. edycję "Big Brothera".

W 2023 roku minęły 22 lata premiery "Big Brothera" w Polsce i to właśnie uczestnicy 1. edycji najmocniej zapisali się w pamięci widzów. Klaudiusz z "Big Brothera" od razu zaczął robić karierę po programie. Był twarzą Telezakupów Mango i wziął udział w 4. edycji "Baru", który był odpowiedzią stacji Polsat na sukces TVN-owskiego "Big Brothera". Klaudiusz Ševković próbował także rozkręcić karierę w polityce. W 2018 roku został radnym Chorzowa z listy Platformy Obywatelskiej.

Czytaj także: Uczestnicy "Big Brothera" kiedyś i dziś. Padniecie, gdy zobaczycie Jolę Rutowicz!

Co teraz robi Klaudiusz z Big Brothera?

Uczestnik jednego z najbardziej kontrowersyjnych programów w historii polskiej telewizji jest dziś nie tylko radnym, ale także działaczem sportowym i prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów. Prywatnie Klaudiusz Ševković jest ogromnym miłośnikiem golfa. W 2023 roku zdobył tytuł mistrza amatorskiego Pucharu Świata w golfie.

Klaudiusz z "Big Brothera" jest również mężem i ojcem. Z żoną Caroline doczekał się córki Vanessy i syna Claudio-Tigera.

Klaudiusz Ševković córka. Tak dziś wygląda 26-letnia Vanessa

Vanessa Beverley Sevkovic miała zaledwie pięć lat, kiedy jej tata zamieszkał w Domu Wielkiego Brata i z dnia na dzień stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi w Polsce. Dziewczyna spędziła dzieciństwo w Monachium, dlatego sława jej ojca tak mocno jej nie dotknęła. Dziś córka Klaudiusza z "Big Brothera" ma 26 lat. Gwiazdor kultowego programu TVN jakiś czas temu ujawnił, że Vanessa mieszka obecnie w Dubaju i pracuje jako stewardessa w jednej z najlepszych linii lotniczych.

Spełnia się, realizuje się w tym. Mogę się pochwalić, że dostała awans i teraz będzie latała biznes klasą – ujawnił w rozmowie z Plejadą Klaudiusz.

Przeczytaj także: Tak dziś wygląda Ken z "Big Brothera". Łukasz Wiewiórski nie przypomina siebie sprzed lat

Vanessa Ševković olśniewa urodą. Zobacz, jak wygląda

26-letnia córka Klaudiusza z "Big Brothera" chwali się w mediach społecznościowych urywkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Jakiś czas temu pojawiła się wraz z ojcem w "Dzień Dobry TVN" i ochoczo pozowała do zdjęć fotoreporterom.

Zobacz w galerii, jak dziś wygląda Vanessa Beverley Ševković. Córka Klaudiusza z programu "Big Brother" wyrosła na prawdziwą piękność!

Frytka z Big Brother po latach. Po skandalistce z show nie ma już śladu!