Klaudia El Dursi: pochodzenie, rodzina, wzrost, wiek, waga, IG

2020-01-14 13:01
Klaudia El Dursi
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Klaudia El Dursi: pochodzenie, rodzina, wzrost, wiek, waga, IG - te frazy na temat uczestniczki Top Model i influencerki wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Klaudia dała poznać się widzom programu Top Model, gdzie udało jej się dojść aż do finału. Uczestniczka tak spodobała się jurorom na castingu, że dostała Złoty Bilet, który zapewnił jej od razu przejście do domu modelek.

Klaudia El Dursi: pochodzenie, rodzina, wzrost, wiek, waga, IG - te zapytania na temat modelki ciekawią was najbardziej. Co warto wiedzieć o Klaudii El Dursi? Bardzo szybko po zakończeniu ósmej edycji Top Model, w której brała udział, dostała propozycję poprowadzenia nowego show TVN7 - Hotel Paradise.

Klaudia El Dursi: pochodzenie

Klaudia jest Polką i urodziła się w Bydgoszczy. Swoją piękną, egzotyczną urodę zawdzięcza tacie, który jest Libijczykiem.

Klaudia El Dursi: rodzina

Mama Klaudii jest natomiast Polką. Sama Klaudia też założyła już swoją rodzinę - modelka ma dwóch synów, którzy mają 10 i 5 lat.

Klaudia El Dursi: wzrost, waga

Klaudia jest bardzo wysoka - jak na modelkę przystało. Mierzy 174 cm wzrostu. Jest także bardzo szczupła - waży ok. 60 kg.

Klaudia El Dursi: wiek

Modelka urodziła się 1989 roku - w 2020 skończy 31 lat.

Klaudia El Dursi - IG

Instagram Klaudii to klaudia_el_dursi. Instagram to zdecydowanie najlepsze miejsce, aby śledzić, co dzieje się u modelki. El Dursi wrzuca tu bardzo dużo zdjęć - fotki z wyjazdów, sesji, a także czasem z rodzinnych chwil spędzonych wspólnie z najbliższymi.

NAJNOWSZE