Kevin sam w domu

i

Autor: EAST NEWS

Kevin sam w domu - ciekawostki z filmu, o których możesz jeszcze nie wiedzieć

2021-12-13 15:55

Każdy z nas przynajmniej raz oglądał przygody Kevina samego w domu. Niektórzy oglądali nawet kilka razy, a jeszcze inni traktują ten film jak tradycję i każdego grudnia zasiadają przed ekranami telewizorów, aby przeżyć to jeszcze raz. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej ciekawostkom, które towarzyszą tej świątecznej produkcji.

Kevin sam w domu - ciekawostki z filmu, o których możesz jeszcze nie wiedzieć. Wspólne oglądanie tego filmu, to już tradycja świąteczna. Telewizja Polsat każdego grudnia emituje historię młodego chłopca, którego rodzice zostawili w domu. W tym roku nie mogło być inaczej i znowu będziemy mogli obejrzeć przygody głównego bohatera, który spróbuje zmierzyć się z sympatycznymi złodziejaszkami. Film zadebiutował w kinie w 1990 roku i do tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Minęło wiele lat, a ciekawostek na temat tej komedii nie brakuje. Sprawdźcie, czy wiedzieliście o wszystkim!

Kevin sam w domu - ciekawostki z filmu

Świąteczna komedia to zbiór ciekawostek, których widzowie zazwyczaj nie dostrzegają. Dla przykładu, w scenie przywitania się Kevina z matką, można zauważyć zmianę jego fryzury na różnych ujęciach. Warto również przyjrzeć się końcówce filmu, kiedy Kevin podchodzi do okna i widzi starszego człowieka, który godzi się z rodziną - można wtedy zauważyć rękę, która sygnalizuje, kiedy chłopiec ma podejść do okna. Poza rzeczami, których nie widzimy na pierwszy rzut oka, pojawiło się również kilka okołofilmowych ciekawostek. Wszystkie wymieniamy poniżej.

Sonda
Kevin sam w domu - czy oglądasz film każdego roku?
  • John Candy nie zmienia ułożenia palców podczas gry na flecie, a powinien! Ponieważ z instrumentu wydobywają się różne dźwięki.
  • Warto zwrócić uwagę na tatę głównego bohatera, który przypadkowo wyrzuca bilet Kevina do kosza - dlatego zapomniano o chłopcu na lotnisku.
  • W roli włamywacza miał pojawić się Robert De Niro, Danny DeVito, Rowan Atkinson, Jon Lovitz, a nawet Phil Collins.
  • Dom Kevina znajduję się niedaleko Chicago, a dokładniej przy ulicy 671 Lincoln Avenue w miejscowości Winnetka, w stanie Illinois.
  • Gdyby ktoś szukał "Playboya" którego młody chłopiec czyta w jednej ze scen, to magazyn z lipca 1989 r.
  • Serialowy Harry nie rozmawiał na planie z aktorem, który wcielał się w rolę Kevina. Chciał w ten sposób sprawić, aby chłopiec autentycznie bał się włamywacza.
  • Kiedy Kevin wybiega z kościoła ma na sobie zwykłe spodnie, a po przyjściu do domu pojawia się na ekranie w dżinsach.
  • Drzewko, które ścina mały chłopiec różni się od tego, które stoi później w jego salonie.
  • Pamiętacie scenę, kiedy główny bohater przechodzi przez zalaną piwnicę i moczy swoje ubrania? Chwilę później są już całkowicie suche.
  • Przyjrzyjcie się piernikowej chacie, kiedy Kevin ogląda telewizję w kuchni. Pojawia się i znika!
TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37