Kevin sam w domu w tanecznym stylu – 10-letni fan oddaje hołd świątecznej produkcji

i

Autor: www.youtube.com

Kevin sam w domu 25 lat później – 10-letni fan oddaje hołd świątecznej produkcji

2016-12-23 13:05

Kevin sam w domu ma już 25 lat! Pojedynek rezolutnego rozrabiaki z włamywaczami to jedna z najlepszych świątecznych historii wszech czasów. Grupa fanów postanowiła oddać hołd produkcji, odtwarzając kultowe sceny w tańcu. Efekt jest przekomiczny!

Kevin sam w domu ma już ponad 25 lat! Pojedynek rezolutnego rozrabiaki z włamywaczami to jedna z najlepszych świątecznych historii wszech czasów. Grupa fanów postanowiła oddać hołd produkcji, odtwarzając kultowe sceny w tańcu. Efekt jest przekomiczny!

Kevin sam w domu to chyba najbardziej znany świąteczny film. Aż trudno uwierzyć, że od jego premiery minęło już ponad 25 lat! Aby uczcić okrągłą rocznicę, grupa fanów filmu Kevin sam w domu postanowiła oddać mu hołd, odtwarzając kultowe sceny. A że zrobili to w rytmie zremiksowanej wersji Dziadka do orzechów (Sugar Plum Fairy), efekt jest co najmniej zabawny. Nowy Kevin sam w domu ma oczywiście problemy z włamywaczami, dużo szalonych pomysłów i przerażającego przyjaciela. Rzezimieszków atakują pióra, pająki, folia spożywcza i… bańki mydlane! Nie brakuje złotych zębów, piekącego golenia i podjadania słodkości. Wszystkie sceny dobrze znamy, ale przecież film Kevin sam w domu można oglądać bez końca! Czy ktoś potrafi wyobrazić sobie bez niego święta?

Kevin sam w domu i inne dzieciaki

Lubisz komedie o rezolutnych dzieciakach jak Kevin sam w domu? Wejdź na eskaGO i obejrzyj film Tygrysek Rozrabiaka! To zabawna historia o chłopcu, który przyprowadza z zoo małego tygrysa i postanawia ukryć go przed rodzicami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE