Katarzyna Dowbor zdradziła, kto płaci za remonty w programie "Nasz nowy dom". Nie uwierzycie!

Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

Katarzyna Dowbor i ekipa programu Nasz nowy dom pomogli już wielu potrzebującym rodzinom. Kwestie dotyczące finansów rodzą jednak wiele pytań. Gospodyni telewizyjnego show rozwiała wszelkie wątpliwości, mówiąc wprost, kto płaci za wykonane remonty. Gwiazda telewizji zdradziła też, kto odpowiada za podatek od wzbogacenia.

Program Nasz nowy dom cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzą losy uczestników, którzy dzięki Katarzynie Dowbor i ekipie remontowej całkowicie odmieniają swój los. W każdym z odcinków przedstawiana jest historia innej rodziny, która ze względu na problemy finansowe bądź zdrowotne nie jest w stanie przeprowadzić remontu często zrujnowanych domów i mieszkań. Ekipa Polsatu ma zaledwie tydzień, by doprowadzić lokum do stanu używalności. Kwestią, która szczególnie mocno interesuje fanów programu, są oczywiście pieniądze. Internauci regularnie poszukują odpowiedzi na pytanie, kto finansuje remont i czy aby na pewno rodziny nie muszą dołożyć przynajmniej jakiejś części. Sporo wątpliwości budzi też podatek od wzbogacenia, który rodziny zobowiązane są uiścić według obowiązującego w Polsce prawa. Najnowsza wypowiedź Katarzyny Dowbor rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Nasz nowy dom 2022 - kierownicy budowy i architekci. Kto występuję w roli fachowców?

Sonda
Oglądasz "Nasz nowy dom"?

Kto płaci za remonty w Nasz nowy dom?

Wszystko jasne! Katarzyna Dowbor rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące finansowania remontów, które są pokazane w programie Nasz nowy dom. W rozmowie z Pomponikiem gospodyni wyjaśniła, za wszystko płaci telewizja Polsat.

Rodziny w ogóle nie partycypują w kosztach. Taki remont nie kosztuje ich ani złotówki. Staramy się, żeby spędziły te pięć dni cudownie. Są jeszcze prezenty. Oni kompletnie nie czują tego, że jest kryzys. My czasami to odczuwamy, ale dajemy radę. Podatek płaci Telewizja Polsat. Także rodzina absolutnie nie płaci tego podatku. Rodzina dostaje nowy dom i nie kosztuje jej ani złotówki - tłumaczyła.

Spodziewaliście się?

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE