Nasz nowy dom

i

Autor: Polsat

Nasz nowy dom 2022 - kierownicy budowy i architekci. Kto występuję w roli fachowców?

2022-02-22 17:03

Przed nami 18. sezon programu „Nasz nowy dom”, który odmienia życie rodzin ciężko doświadczonych przez los. Od prawie 9 lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor przeprowadza remonty domów i mieszkań. Do tej pory pomogli ponad 250 rodzinom! Kto tym razem będzie walczył o spełnienie marzeń uczestników? Oto ekipa fachowców!

W programie Nasz nowy dom czekają nas kolejne poruszające historie i 12 remontów, z których każdy będzie ogromnym wyzwaniem. Ekipa ponownie przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by wyciągnąć pomocną dłoń dla kolejnych potrzebujących rodzin. Pojawią się m.in. w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa "Naszego nowego domu" odwiedzi Tychy, gdzie w części starego ceglanego domu mieszka pani Lidia ze swoją wnuczką Kornelią. Widzów może zastanawiać, kto znalazł się w ekipie fachowców, która będzie remontowała domy uczestników. Zdradzamy, kogo widzowie Polsatu zobaczą w akcji!

Nasz nowy dom: Katarzyna Dowbor musiała korzystać z pomocy psychologów!

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Nasz nowy dom 2022 - fachowcy. Kim są?

W 18. sezonie z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. Kiedy i gdzie oglądać program?

Nasz nowy dom 2022 - transmisja w TV i ONLINE

Jeden z ulubionych programów polskich widzów powraca na antenę! Premierowe odcinki Naszego nowego domu będzie można oglądać w każdy czwartek, od 3 marca, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Odcinki będą dostępne także w serwisie Polsat GO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE