Kasia Sokołowska: wiek, wzrost, Instagram, fryzura, partner, dzieci, Top Model

2021-09-22 8:15 AW
Kasia Sokołowska
Autor: Materiały Prasowe

Kasia Sokołowska: wiek, wzrost, Instagram, fryzura, partner, Top Model - te zapytania na temat osobowości telewizyjnej i jurorki Top Model ciekawią was najbardziej, Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Sokołowska jest związana ze światem mody od wielu lat - zajmowała się reżyserowaniem pokazów. Kasia dołączyła do jury Top Model od trzeciej edycji, zastępując Karolinę Korwin-Piotrowską.

Kasia Sokołowska: wiek, wzrost, Instagram, fryzura, partner, Top Model - to frazy, które wpisujecie w Google najczęściej na temat jurorki Top Model. Co warto wiedzieć o Kasi Sokołowskiej? Zanim pokazała się przed kamerami i stała się osobowością telewizyjną, Kasia przez pewien czas współpracowała z programem od strony kulis, zajmując się choreografią finałowych odcinków.

Kasia Sokołowska: wiek

Kasia urodziła się 25 stycznia 1976. W 2019 roku skończyła 43 lata.

Kasia Sokołowska: wzrost

Związana z modelingiem Sokołowska sama może się poszczycić wzrostem modelki! Mierzy 173 cm wzrostu.

Kasia Sokołowska: Instagram

Instagram jurorki Top Model to kasiasokolowska_official. Kasia często wrzuca zdjęcia związane ze swoimi projektami zawodowymi, ale także na jej Instagramie można znaleźć zupełnie prywatne fotki, np. z wakacji.

Kasia Sokołowska: fryzura

Charakterystyczna krótka fryzura to znak rozpoznawczy Sokołowskiej. W wywiadzie dla Vivy Kasia przyznała, że zawsze nosiła krótkie włosy. Czasem jednak zdarza się jej przejść spektakularną metamorfozę i z ciemnego brązu zmienić kolor na platynowy blond.

Kasia Sokołowska: partner

Partnerem Sokołowskiej jest biznesmen Artur Kozieja. Jak podaje Gala.pl, para spotyka się mniej więcej od 2017 roku.

Kasia Sokołowska: Top Model

Kasia zasiadła w fotelu jurorskim Top Model w drugiej edycji programu. Był to odważny krok ze strony producentów z racji tego, że nie była ona rozpoznawalną, znaną osobą. Mimo to przed kamerami poradziła sobie świetnie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE