Kasia Sokołowska

i

Autor: Materiały Prasowe

Kasia Sokołowska: wiek, wzrost, Instagram, fryzura, partner, dzieci, Top Model

2021-09-22 8:15

Kasia Sokołowska: wiek, wzrost, Instagram, fryzura, partner, Top Model - te zapytania na temat osobowości telewizyjnej i jurorki Top Model ciekawią was najbardziej, Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Sokołowska jest związana ze światem mody od wielu lat - zajmowała się reżyserowaniem pokazów. Kasia dołączyła do jury Top Model od trzeciej edycji, zastępując Karolinę Korwin-Piotrowską.

Kasia Sokołowska: wiek, wzrost, Instagram, fryzura, partner, Top Model - to frazy, które wpisujecie w Google najczęściej na temat jurorki Top Model. Co warto wiedzieć o Kasi Sokołowskiej? Zanim pokazała się przed kamerami i stała się osobowością telewizyjną, Kasia przez pewien czas współpracowała z programem od strony kulis, zajmując się choreografią finałowych odcinków.

Kasia Sokołowska: wiek

Kasia urodziła się 25 stycznia 1976. W 2019 roku skończyła 43 lata.

Kasia Sokołowska: wzrost

Związana z modelingiem Sokołowska sama może się poszczycić wzrostem modelki! Mierzy 173 cm wzrostu.

Kasia Sokołowska: Instagram

Instagram jurorki Top Model to kasiasokolowska_official. Kasia często wrzuca zdjęcia związane ze swoimi projektami zawodowymi, ale także na jej Instagramie można znaleźć zupełnie prywatne fotki, np. z wakacji.

Kasia Sokołowska: fryzura

Charakterystyczna krótka fryzura to znak rozpoznawczy Sokołowskiej. W wywiadzie dla Vivy Kasia przyznała, że zawsze nosiła krótkie włosy. Czasem jednak zdarza się jej przejść spektakularną metamorfozę i z ciemnego brązu zmienić kolor na platynowy blond.

Kasia Sokołowska: partner

Partnerem Sokołowskiej jest biznesmen Artur Kozieja. Jak podaje Gala.pl, para spotyka się mniej więcej od 2017 roku.

Kasia Sokołowska: Top Model

Kasia zasiadła w fotelu jurorskim Top Model w drugiej edycji programu. Był to odważny krok ze strony producentów z racji tego, że nie była ona rozpoznawalną, znaną osobą. Mimo to przed kamerami poradziła sobie świetnie!