Kanapowcy

i

Autor: Materiały Prasowe

Kanapowcy - sezon 2, odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać nową edycję programu?

2020-08-26 15:00

Bohaterowie reality nie czują się komfortowo ze swoim ciałem, a wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się wręcz paraliżujące. To powoduje, że niezdrowy tryb życia jest również problemem ich bliskich. Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia celu, żeby oprócz prywatności stracić też te nadprogramowe kilogramy?

Kanapowcy - sezon 2, odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać nową edycję programu? Kanapowcy to zupełnie nowy format, którego pierwszy sezon emitowany był w wiosennej ramówce 2020 roku na stacji TTV. Odcinki emitowane były w soboty o godzinie 22:00 począwszy od 7 marca. Finałowy odcinek pierwszego sezonu ukazał się 2 maja.

Kanapowcy - sezon 2, odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać nową edycję programu?

Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu na zmianę swoich nawyków będą mieli aż pięć miesięcy. Ile osiągną, zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać. Czy to wystarczy, by wyznaczony cel osiągnąć? Program Kanapowcy okazał się hitem stacji TTV - średnia oglądalność programu wynosiła prawie 700 tys. widzów na odcinek.

Kamery programu będą podglądać codzienność każdego z mężczyzn. Tym razem finałem zmagań dla uczestników będzie prawdziwy wydolnościowy sprawdzian – triathlon. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia tego celu, przekonamy się już w październiku. Pierwszy odcinek 2 sezonu Kanapowców zostanie wyemitowany 10 października o godzinie 22:15.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE