Kacper Kuszewski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Kacper Kuszewski ma już dość. Na pytanie o "M jak miłość" nie wytrzymał

2024-06-14 12:56

Kacper Kuszewski wraca do TVP po latach! Wiadomość obiegła internet, a fani "M jak miłość" zaczęli zacierać ręce i gdzieś po cichu liczyć również na powrót aktora do kultowej już roli Marka Mostowiaka. Gwiazdę telenoweli nawet o to zapytano wprost, ale odpowiedź była jasna i bardzo dosadna.

Kacper Kuszewski powraca do Telewizji Polskiej, gdzie poprowadzi popularne show "Tak to leciało". To kolejny muzyczny program po "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym będziemy mogli obejrzeć polskiego artystę. Powrót do TVP wywołał niemałe poruszenie u widzów, a szczególnie u fanów słynnej "Emki". W końcu to rola w tym serialu dała mu ogromną rozpoznawalność na arenie krajowej. Nie dziwią więc pytania o przeproszenie się z wieloletnie emitowaną serią i wielki powrót na plan. W końcu jego bohater nie zginął, więc teoretycznie nic nie stałoby na przeszkodzie. A jednak!

Nieudane operacje plastyczne aktorów | To Się Kręci

Powrót Marka Mostowiaka do "M jak miłość". Aktor ma już dość

Gwiazdor serialu związany był z "Emką" przez prawie 18 lat! To kawał czasu, który trudno wymazać w swoim artystycznym CV. Aktor odszedł z TVP w 2018 roku, by niedługo później pojawić się w wielkim hicie stacji Polsat. Po rezygnacji, właściwie aż po dziś dzień, temat jego powrotu do telenoweli ciągle wraca na tapet. Serwis Pudelek, w związku z powrotem Kacpra Kuszewskiego do Telewizji Polskiej, postanowił zapytać aktora o to, czy powrót do TVP jest również szansą na ponowne wejście w skórę Marka Mostowiaka. Zdaje się, że pytanie go mocno zdenerwowało, bo stanowczo odpowiedział, że ma już dość pytań o "M jak miłość" i jest zmęczony wałkowaniem ciągle tego samego tematu. Ponowną reakcje mogliśmy zaobserwować w niedawnej rozmowie artysty z Show News, więc fani raczej nie mają co liczyć na zobaczenie swojego ulubionego bohatera w telewizji.

Proszę przeczytać wywiady, których udzieliłem w ciągu ostatnich kilku lat i nie wracać już do mnie z tym pytaniem, jestem tym zmęczony" - powiedział w rozmowie z Pudelkiem

Zastanawiam się, czy jak będę sędziwym staruszkiem, takim po osiemdziesiątce, to ciągle dziennikarze będą zadawać mi to pytanie. Nie." - wyjawił w wywiadzie dla Show News