Kacper Kuszewski

i

Autor: AKPA

programy

Kacper Kuszewski powraca do Telewizji Polskiej. Poprowadzi popularne muzyczne show

2024-06-13 9:56

Jeszcze kilka tygodni temu widzowie mieli okazję oglądać Kacpra Kuszewskiego w roli uczestnika w dwudziestej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Teraz aktor powraca do Telewizji Polskiej, gdzie sprawdzi się w roli gospodarza muzycznego show. Sprawdźcie szczegóły.

Kacper Kuszewski przez wiele lat kojarzony był przede wszystkim z rolą Marka Mostowiaka w ukochanym serialu wszystkich Polaków, czyli w „M jak miłość”. Już dawno udowodnił jednak, że jest nie tylko aktorem, ale również świetnym wokalistą, potrafiącym wcielić się w naprawdę największe legendy. Świadczyć może o tym między innymi fakt, że Kuszewski zwyciężył ósmą edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a część jego metamorfoz przeszła do historii show. Nie dziwi więc fakt, że aktora zaproszono do udziału w jubileuszowej, dwudziestej odsłonie programu, w której udział wzięli najlepsi z najlepszych. Mimo że Kacper Kuszewski tym razem nie wygrał, po raz kolejny udowodnił, że ma ogromne możliwości aktorskie oraz wokalne. Już wkrótce będzie miał okazję udowodnić, czy równie świetnie radzi sobie w roli prowadzącego program telewizyjny.

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Kacper Kuszewski prowadzącym "Tak to leciało"

W połowie czerwca wystartowały zdjęcia do nowych odcinków teleturnieju „Tak to leciało”, którego nowym prowadzącym został właśnie Kacper Kuszewski. Aktor zajął miejsce Sławomira i Kajry, którzy byli gospodarzami muzycznego show od 2022 roku. Wiadomo już, że zdjęcia do nowych odcinków realizowane są pod Warszawą, nagrywane są od razu dwa sezony, które ujrzą światło dzienne w jesiennej oraz wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Pierwszy z nich będzie liczyć 12 odcinków + odcinek świąteczny, drugi – 7 odcinków + odcinek świąteczny.