Jesienna ramówka TVN! Zobacz które programy powrócą na antene TVN!

2015-08-06 2:12
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Jesień w TVN to nie tylko nowości, ale też nowe sezony hitowych i sprawdzonych programów od lat goszczących w ramówce stacji.

Jesień w TVN to nie tylko nowości, ale też nowe sezony hitowych i sprawdzonych programów od lat goszczących w ramówce stacji.


TOP MODEL

W najnowszej edycji „Top Model” jurorzy wyruszą autokarem w Polskę, by osobiście poinformować szczęśliwców o dostaniu się do programu. Sesja w jeziorze oraz jadącym metrze, skok ze spadochronem, spektakularne pokazy mody, a także bieg przez płotki w szpilkach – to tylko niektóre zadania, z którymi będą musieli zmierzyć się kandydaci na „Top Model”. Kto tym razem wygra 100 tysięcy złotych, kontrakt z międzynarodową agencją modeli „Next” oraz okładkę w miesięczniku „Glamour”.

MAM TALENT

Już po raz ósmy „Mam Talent!” wyruszy w Polskę, by odnaleźć tych wyjątkowych, niezwykłych, jedynych w swoim rodzaju. Poszukiwania talentu rozpoczynamy w sobotę 5 września o godzinie 20:00.

MASTERCHEF

Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran to najbardziej popularne kulinarne trio w Polsce. W jednym z odcinków dołączą do nich gościnnie gwiazdy australijskiego „MasterChefa” - Gary Mehigan oraz George Calombaris. Kuchnię otwieramy w niedzielę 6 września o 21:00.


ŻONY HOLYWOOD

W drugim sezonie „Żon Hollywood” obok Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds pojawią się trzy nowe kobiety sukcesu: Iwona Burnat, Helena Kolodziey oraz Małgosia Migdał. Ich luksusowa codzienność w Los Angeles z pewnością wzbudzi ciekawość widzów. Przenosimy się do Hollywood już w środę 2 września o godzinie 22:30.

Magdę Gessler zobaczymy też w kolejnym sezonie "Kuchennych rewolucji". Ciekawymi potrawami i przygodami zaskoczą uczestnicy „Ugotowanych”. Z nowymi odcinkami swoich programów powrócą też Kuba Wojewódzki, Martyna Wojciechowska ("Kobieta na krańcu świata"), Agnieszka Szulim ("Na językach"), Ewa Drzyzga ("Rozmowy w toku") i Olivier Janiak ("Co za tydzień"). Jesienią jak zwykle budzić widzów będą prowadzący "Dzień Dobry TVN", informować reporterzy "Faktów", szokować, wzruszać i ostrzegać dziennikarze "Uwagi!" i "Superwizjera".


PD

źródło - mat prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE