Jesienna ramówka 2021. Jakie nowości oferują TVP, TVN i Polsat?

2021-07-21 16:50 Alicja Wójcik
Receptura
Autor: Materiały Prasowe

Jesienna ramówka startuje zwykle zaraz po wakacjach - na początku września, a czasem nawet pod koniec sierpnia. Stacje wrócą do wielu doskonale znanych widzom formatów - na Polsacie emitowana będzie kolejna edycja Tańca z Gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo, na TVN-ie nie zabraknie MasterChefa czy Kuchennych Rewolucji, a w TVP kontynuowany będzie uwielbiany przez widzów serial M jak miłość.

Jesienna ramówka 2021: TVN, Polsat, TVP - co nowego w ofercie stacji? Zwykle to właśnie nowości w ramówkach stacji najbardziej interesują widzów, a tych z pewnością nie zabraknie! Oprócz nowych seriali, które zadebiutują po wakacjach, w ramówce pojawi się także kilka nowych programów, w tym odświeżony po latach format You Can Dance.

Jesienna ramówka 2021: TVN - Receptura

W połowie maja w Warszawie ruszyły zdjęcia do najnowszej produkcji TVN Grupa Discovery „Receptura”. To sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równocześnie w okresie międzywojennym oraz w czasach dzisiejszych, która w intrygujący sposób łączy perspektywę tradycji z nowoczesnością. Więcej o serialu Receptura.

Jesienna ramówka 2021: TVN - Mam Talent

Kogo zobaczymy w nowych odcinkach programu? Na widzów czeka spora zmiana. O ile skład jurorski nieco zmieniał się od pierwszej edycji show, tak do tej pory bez zmian pozostawali prowadzący. Więcej o nowej edycji Mam Talent.

Jesienna ramówka 2021: TVN - Skazana

Alicja Mazur, sędzia Sądu Okręgowego to kobieta, która osiągnęła zawodowy sukces. Przyzwyczajona do życia na wysokim poziomie, szczęśliwie zakochana w idealnym mężczyźnie. Charyzmatyczna, bardzo inteligentna, ambitna i zawsze stojąca na straży prawa. Na pozór zna się na ludziach, potrafi szybko przejrzeć ich zamiary. Do czasu, gdy sama trafia do zakładu karnego dla kobiet, gdzie znajdzie się na samym dole więziennego układu pokarmowego. Czy przetrwa w nowej dla siebie rzeczywistości? Więcej o serialu Skazana.

Jesienna ramówka 2021: TVN - Papiery na szczęście

Serial Papiery na szczęście opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Więcej o serialu Papiery na szczęście.

Jesienna ramówka 2021: Polsat - Mecenas Porada

Mecenas Katarzyna Porada jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we… fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją… Nie mogąc znaleźć zatrudnienia zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną – koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą… Więcej o serialu Mecenas Porada.

Jesienna ramówka 2021: TVP - You Can Dance. Nowa generacja

You Can Dance - Po prostu tańcz powraca w nieco odmienionej formie! Tym razem uczestnikami popularnego programu będą tancerze w wieku 8-13 lat, którzy marzą o tym, aby zaistnieć w świecie tańca i spełnić swoje największe, taneczne marzenia. Wiadomo już, że ich występy oceni jury w składzie: Agustin Egurrola, Klaudia Antos oraz Michał Kostrzewski. Więcej o programie You Can Dance. Nowa generacja.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE