Jan Wieczorkowski odszedł z „Klanu” ponad 20 lat temu: „Żałowałem, że przyjąłem tę rolę”

i

Autor: wbf Jan Wieczorkowski odszedł z „Klanu” ponad 20 lat temu: „Żałowałem, że przyjąłem tę rolę”

Jan Wieczorkowski - dzieci, Brodka, wzrost, wiek, Instagram, Klan, filmy, żona

2021-12-27 13:07

Jan Wieczorkowski to jeden z najpopularniejszych oraz najprzystojniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych. Ma na koncie role w takich produkcjach jak: Pensjonat pod Różą, Fala zbrodni, Hela w opałach, U Pana Boga w ogródku, Klan, Matki, żony i kochanki, Czas honoru, Teraz albo nigdy!, Hotel 52, Przepis na życie, Świat według Kiepskich, Ojciec Mateusz, Leśniczówka, Stulecie Winnych czy też Pierwsza miłość. Czego jeszcze nie wiecie o aktorze? Sprawdźcie!

Jan Wieczorkowski - dzieci, Brodka, wzrost, wiek, Instagram, Klan, filmy, żona - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Aktor jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Na dużym ekranie zadebiutował w 1996 roku, w dramacie psychologicznym Andrzeja Barańskiego - Dzień wielkiej ryby, w którym zagrał Jana w młodości.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Jan Wieczorkowski - wiek

Jan Wieczorkowski urodził się 24 lutego 1972 roku w Rabce-Zdroju. Ma 49 lat.

Jan Wieczorkowski - wzrost

Aktor ma 172 cm wzrostu.

Jan Wieczorkowski - żona

Żoną Jana Wieczorkowskiego jest Urszula Karczmarczyk.

Jan Wieczorkowski - dzieci

Owocem miłości Jana i jego żony - Urszuli, są synowie: Jan oraz Wincenty.

Jan Wieczorkowski - Brodka

Kilkanaście lat temu aktor był związany z piosenkarką, Moniką Brodką. Uchodzili wówczas za jedną z najgorętszych par show-biznesu. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a dziś mówi się, że głównym powodem rozstania była duża różnica wieku pomiędzy zakochanymi (Wieczorkowski jest o 15 lat starszy od Brodki).

Jan Wieczorkowski - Klan

Rolą, która przyniosła aktorowi największą rozpoznawalność, niewątpliwie była rola Michała Chojnickiego w serialu Klan. Aktor grał w telenoweli w latach 1997-2004.

Jan Wieczorkowski - filmy

Aktor zagrał w takich produkcjach jak: Enduro Bojz, Tylko jedna noc, U Pana Boga w ogródku, Demakijaż, Nigdy nie mów nigdy, Warsaw by Night, Na układy nie ma rady czy też Dywizjon 303. Historia prawdziwa.

Jan Wieczorkowski - Instagram

Jan Wieczorkowski ma oczywiście konto na Instagramie - jan_wieczorkowski_official. Wrzuca tam zarówno zdjęcia z życia zawodowego, jak i prywatnego.