Jak zostać gwiazdą - obsada. Kogo zobaczymy w hicie ukazującym kulisy branży muzycznej?

2020-08-07 14:46 aw
Jak zostać gwiazdą
Autor: Materiały Prasowe

Talent i muzyczna pasja mogą zaprowadzić ją na sam szczyt. Po drodze jednak nie zabraknie show-biznesowych pułapek – dużych pieniędzy, sławy i tłumu fanów. Czy młoda dziewczyna będzie w stanie zawalczyć o swoje marzenia w świecie, w którym nie ma miękkiej gry, a sława może szybko przeminąć? Muzykę ilustracyjną do filmu skomponowała Sarsa – jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich artystek muzycznych.

Jak zostać gwiazdą - obsada. Kogo zobaczymy w muzycznym hicie? Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo, królowa social mediów Ewa i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. 

Jak zostać gwiazdą - obsada

Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut „Być jak Kazimierz Deyna” nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik – autor zdjęć do takich produkcji, jak „Kruk. Szepty słychać po zmroku”, „Carte Blanche” czy „Jak pies z kotem”. W obsadzie zobaczymy m.in.:

  • Katarzynę Sawczuk,
  • Macieja Zakościelnego,
  • Anitę Sokołowską,
  • Julię Kamińską,
  • Tomasza Karolaka,
  • Marię Pakulnis,
  • Urszulę Dudziak
  • i Krzysztofa Ibisza.

Film produkuje ATM Grupa. Premiera filmu zaplanowana została na 9 października.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE