Jak zostać gwiazdą - obsada filmu o muzycznym talent show. Kto zagra?

2020-01-29 17:48 kw
Jak zostać gwiazdą
Autor: materiał prasowy

Jak zostać gwiazdą to film, za reżyserię którego odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut Być jak Kazimierz Deyna nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik – autor zdjęć do takich produkcji, jak Kruk. Szepty słychać po zmroku, Carte Blanche czy Jak pies z kotem. Kto zagra w nowej produkcji? Już teraz na EskaCINEMA.pl sprawdźcie obsadę filmu o muzycznym talent show.

Jak zostać gwiazdą - obsada filmu o muzycznym talent show. Kto zagra? Olo, Ewa i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show, w którym kariera równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co dobrej strategii i popularności w social mediach. W roli utalentowanej i zbuntowanej nastolatki u progu sławy, zderzającej się z wyrachowanymi konkurentami, bezwzględnym światem show-biznesu oraz rodzinną tajemnicą, po raz pierwszy zobaczymy uzdolnioną wokalistkę młodego pokolenia - Katarzynę Sawczuk. W ścieżce dźwiękowej pierwszego polskiego filmu o talent show usłyszymy zaś największe przeboje ostatnich lat.

Jak zostać gwiazdą - fabuła filmu

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Jak zostać gwiazdą - obsada

W filmie Jak zostać gwiazdą występują:

 • Katarzyna Sawczuk („Belfer” - serial TV, „Miasto 44”), 
 • Maciej Zakościelny („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”), 
 • Anita Sokołowska („Testosteron”, „Przyjaciółki” - serial TV), 
 • Julia Kamińska („Narzeczony na niby”, „Wkręceni”), 
 • Tomasz Karolak („Planeta Singli” 1-3, „Listy do M.” 1-3, „7 uczuć”), 
 • Maria Pakulnis („Planeta Singli 3”, „Powiedz TAK!” - serial TV), 
 • Urszula Dudziak,
 • Krzysztof Ibisz („Wkręceni 2”), 
 • Wojciech Solarz („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Bogowie”), 
 • Barbara Wypych („Kruk. Szepty słychać po zmroku” - serial TV, „Rojst” – serial TV), 
 • Adrian Majewski,
 • Michał Piprowski.

Jak zostać gwiazdą – premiera

Film Jak zostać gwiazdą trafi do kin 19 czerwca 2020 roku.

NAJNOWSZE