Jacek Jelonek z Prince Charming bez brody jest nie do poznania! Jego stare zdjęcie zaskakuje

Jacek Jelonek
Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

To właśnie do niego wzdychają uczestnicy gejowskiego show Prince Charming. Jacek Jelonek jest pierwszym polskim księciem z bajki, o którego serce walczą zamieszkujący jedną willę mężczyźni. Z pewnością wielu z was będzie w szoku, widząc jedno ze starych zdjęć modela, na którym pozuje bez zarostu. Ciężko go poznać!

Jacek Jelonek to pierwszy polski Prince Charming. Patrząc na jego zdjęcia, nietrudno domyślić się, dlaczego. Popularny model zachwyca muskularną sylwetką, idealnie przystrzyżonym zarostem i hollywoodzkim uśmiechem, który mocno onieśmielił uczestników starających się o zdobycie jego serca. Niektórzy z nich przyznali nawet, że gdy po raz pierwszy zobaczyli księcia, nie mogli uwierzyć własnym oczom! Co ciekawe, kilka lat temu Jacek Jelonek zdecydował się na niewielką, a jednak szokującą zmianę w swoim wyglądzie. Na Instagramie modela można znaleźć zdjęcia, na których pozuje bez swojego charakterystycznego zarostu. Tak, to naprawdę on!

Sonda
Oglądasz ten program?

Jacek Jelonek kiedyś

Tytułowy Prince Charming nie boi się zmian w swoim życiu, a także w wyglądzie. W 2013 roku model opublikował w sieci zdjęcie z aktorką Sarah Jessicą Parker. Nie ona jednak przykuła uwagę internautów, a właśnie Jacek Jelonek. Wszystko za sprawą odmienionego wyglądu. Czy w takim wydaniu również zrobiłby tak piorunujące wrażenie na uczestnikach gejowskiego reality-show?

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE