IRON MAN 3 - najbardziej oczekiwany film roku? [VIDEO]

2013-05-07 14:11
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe

Iron Man 3 to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2013 roku! Czy Tony Stark jest nowym Jamesem Bondem? Dowiedz się więcej na Eska Cinema!

Premiera trzeciej części przygód Iron Mana w polskich kinach już w najbliższy czwartek, 9 maja. Zainteresowanie filmem jest ogromne i przypomina to sprzed roku, kiedy na ekrany wchodził 23. film o przygodach agenta 007 – Skyfall. Okazuje się, że Tony Stark jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bohaterów popkultury! Czy Stark jest nowym Bondem?

Jak donoszą menadżerowie kin, emocje przed premierą „Iron Mana 3” są równie silne jak przed pierwszymi pokazami najbardziej oczekiwanych filmów 2012. Biorąc pod uwagę wyniki z innych krajów, polscy właściciele kin spodziewają się rekordowego otwarcia, zwłaszcza, że liczba biletów na pokazy filmu szybko topnieje:

Zainteresowanie filmem Iron Man 3 jest ogromne. Już od marca otrzymywaliśmy zapytania kiedy rozpoczniemy sprzedaż biletów na ten tytuł. Przed weekendem majowym uruchomiliśmy możliwość rezerwacji oraz zakupu biletów i fani nas nie zawiedli. Bilety rozchodzą się w niesamowitym tempie. Na pokazy nocne zostało już niewiele wolnych miejsc. Warto wspomnieć, że fani kina IMAX podczas pokazów nocnych otrzymają ekskluzywne plakaty. Cały ten szał przypomina mi trochę atmosferę przed wejściem na ekrany IMAX filmu Skyfall. Widać, że widzowie nie mogą się już doczekać pierwszego pokazu.

Nasze oczekiwania wobec IM3 są bardzo duże. Widziałam film i uważam, że jest to najlepsza część przygód Tony`ego Starka. Film ma fantastyczne efekty specjalne i jest bardzo zabawny. W porównaniu z ubiegłymi częściami ma również bardzo rozbudowaną fabułę. Gwarantuję, że każdy w nim znajdzie coś dla siebie
” - mówi Agnieszka Berkowicz z sieci Cinema City i IMAX

Zobacz zwiastun filmu oraz śmieszny fragment wywiadu z Robertem Downeyem juniorem - na Eska.pl!

Źródło: mat prasowe

al

NAJNOWSZE