Iniemamocni 2 - gdzie obejrzeć online kontynuację kultowej animacji Pixara?

2021-07-23 17:03 Alicja Wójcik
Iniemamocni 2
Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Pierwsza część filmu Iniemamocni trafiła na ekrany kin w 2004 roku. Animacja opowiada o rodzinie superbohaterów żyjącej w społeczeństwie, w którym muszą ukrywać swoje moce, a rola superbohatera przestała być już potrzebna. Niespodziewany telefon, który pewnego dnia otrzymuje głowa rodziny, Bob Parr, sprawia, że wszystko zmieni się niemal z dnia na dzień.

Iniemamocni 2 - gdzie obejrzeć kontynuację kultowej animacji Pixara? Na premierę drugiej części fani 'jedynki' musieli jednak trochę poczekać. Iniemamocni 2 trafili na ekrany kin dopiero 14 lat później. Oczekiwanie jednak się opłaciło - film został ciepło przyjęty przez krytyków i doczekał się także nominacji do Oscara, jednak ostatecznie statuetkę sprzątnął mu sprzed nosa Spider-Man Uniwersum.

Iniemamocni 2 - gdzie obejrzeć kontynuację kultowej animacji Pixara?

Druga część Iniemamocnych rozpoczyna się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyła się pierwsza. Szkody wyrządzone przez walkę z Człowiekiem Szpadlem są ogromne, a w ich wyniku wściekli przedstawiciele rządu postanawiają zamknąć program wspierający ukrywających się superbohaterów. Druga część Iniemamocnych nie jest niestety jak na razie dostępna ani na HBO GO, ani na Netfliksie. Film można obejrzeć online w serwisie Ipla.tv przy miesięcznym pakiecie, który kosztuje 20 zł, oraz na Player.pl, gdzie dostęp kosztuje minimum 25 zł.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE