Iga Świątek

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo - TRANSMISJA 30.06.2022. Mecz Igi Świątek live stream

2022-06-30 14:57

Iga Świątek zagra dzisiaj przeciwko Lesley Pattinama-Kerkhove. Spotkanie odbędzie się w ramach II rundy Wimbledonu 2022. Turniej od zawsze wzbudzał wiele emocji, więc nic dziwnego, że widzowie szukają informacji na temat transmisji. Podpowiadamy gdzie oglądać zmagania polskiej reprezentantki w czwartek 30 czerwca. Sprawdźcie!

Iga Świątek - stream czwartek 30.06.2022. Gdzie obejrzeć mecz za darmo? Wszyscy kibice tenisa długo czekali na dzień rozpoczęcia jednego z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie. Właśnie trwa kolejna edycja Wimbledonu, w której możemy oglądać zmagania najlepszych zawodników. W II rundzie zobaczymy m.in. mecz Magdaleny Fręch, która zmierzy się z reprezentantką Słowacji - Anną Karoliną Schmiedlovą, ale także rywalizację Igi Świątek z 30-letnią Holenderką, Lesley Pattinama-Kerkhove'ą. Raszynianka pokazała już na co ją stać. Po fenomenalnym zwycięstwie na French Open, przyszedł czas na triumf w Wielkiej Brytanii. Świątek ma za sobą 36. spotkań bez porażki! Czy Pattinama-Kerkhove przełamie tę dobrą passę? Przekonamy się już dzisiaj! Sprawdźcie, gdzie oglądać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wimbledon 2022 DRABINKA - kiedy i z kim gra Iga Świątek? [MECZE, TERMINARZ]

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Iga Świątek - transmisja za darmo 30.06.2022. O której godzinie mecz?

Już dzisiaj odbędzie się mecz, na który większość kibiców czeka z niecierpliwością. Po jednej stronie kortu stanie reprezentantka Polski - Iga Świątek, a naprzeciwko niej Holenderka, Lesley Pattinama-Kerkhove. Spotkanie rozpocznie się ok. godziny 16:00. Widzowie będą mogli obejrzeć mecz zarówno w TV i ONLINE. Rywalizacja tenisistek będzie transmitowana za darmo w telewizji na kanale Polsat Sport oraz w internecie na stronie Polsat Box Go (w tym przypadku trzeba wykupić pakiet).

Sonda
Kto wygra mecz: Iga Świątek czy Lesley Pattinama-Kerkhove?