Hulk Hogan bohaterem filmu biograficznego! Kto zagra słynnego zapaśnika?

2019-02-22 14:46
Hulk Hogan
Autor: Simon Earl / Splash News/EAST NEWS Hulk Hogan

Kontrowersyjny wrestler, uznawany za jednego z najważniejszych zawodników w historii tego sportu, otrzyma film biograficzny. Trzeba przyznać, że historia Hulka Hogana mogłaby posłużyć za fabułę więcej niż jednej produkcji. Fani zapaśnika nie przyjęli jednak zbyt dobrze informacji, kto został obsadzony w roli Hulka.

Hulk Hogan otrzyma swój film biograficzny, który ma wkrótce trafić na Netflix. Kogo zobaczymy w roli słynnego Wrestlera? Jest kilku aktorów, którzy w tej roli mogliby sprawdzić się świetnie. Jednak wybór castingowy twórców filmu wywołał spore poruszenie wśród fanów Hogana. Co już wiadomo o biografii zapaśnika?

Leaving Neverland - zwiastun, premiera. Kiedy na HBO dokument o Michaelu Jacskonie?

Hulk Hogan - powstaje film biograficzny o zapaśniku

66-letni już dziś Hogan może pochwalić się niezwykle barwną biografią, na którą złożyły się zarówno osiągnięcia w dziedzinie sportu, jak i głośne skandale. O tym, że Netflix produkuje o nim film, poinformował The Hollywood Reporter. Reżyserem został Todd Phillips, twórca m.in. Kac Vegas, a główną rolę otrzymał Chris Hemsworth, znany przede wszystkim z roli Thora.

Gra o tron - bohaterowie ostatniego sezonu na wyjątkowych zdjęciach. Galeria

Chris Hemsworth jako Hulk Hogan

Fani zapaśnika byli nieco zszokowani obsadzeniem Chrisa w roli Hulka, podkreślając, że nie jest on zbudowany tak, jak Hogan i kompletnie go nie przypomina. Jak podaje Daily Mail, głos w sprawie zabrał nawet Bryan Alvarez, komentator walk wrestlerów, który przyznał, że jego zdaniem Hemsworth ma sylwetkę 'zwykłego mężczyzny' i nie nadaje się go zagrania Hogana u szczytu swojej zawodowej formy. Jednak casting jest już raczej przesądzony, zwłaszcza że Hemsworth jest także współproducentem filmu. To rzeczywiście aż tak zły wybór?

NAJNOWSZE