Hotel Paradise zamiast Na Wspólnej w TVN - do kiedy zmiana emisji?

2020-02-24 11:10 kw
Hotel Paradise
Autor: Materiały Prasowe

Lada moment w polskiej telewizji zadebiutuje Hotel Paradise - nowe show, które ma szansę stać się prawdziwym hitem. Widzowie będą mieli okazję obserwować uczestników, którzy na kilka tygodni zamieszkają w luksusowym hotelu na Bali. Mieszkańcy będą musieli zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Już 24 lutego o godzinie 20:00, na antenie TVN zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu. Czy show na stałe zastąpi Na Wspólnej?

Hotel Paradise zamiast Na Wspólnej w TVN - do kiedy zmiana emisji? Już 24 lutego zadebiutuje polska edycja kultowego na całym świecie formatu Hotel Paradise. Pierwszą odsłonę programu poprowadzi uczestniczka Top Model - Klaudia El Dursi, która debiutuje w roli gospodarza show. Ze względu na emisję pierwszego odcinka programu, nie zostanie wyemitowany 3027. odcinek serialu Na Wspólnej. Do kiedy zmiana emisji?

Hotel Paradise zamiast Na Wspólnej w TVN - do kiedy zmiana emisji?

24 lutego 2020 roku o godzinie 20:00 rozpocznie się emisja pierwszego odcinka programu Hotel Paradise. Najpewniej to właśnie wtedy lepiej poznamy uczestników show, którzy zdecydowali się na przygodę życia. W związku z emisją Hotel Paradise, widzowie nie zobaczą 3027. odcinka Na Wspólnej. Na szczęście zmiana ta jest jednorazowa. Od 25 lutego program będzie emitowany na TVN7, a Na Wspólnej będzie emitowany od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:15 w TVN.

Hotel Paradise - zasady programu

Zasady z pozoru są proste – mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tyś. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

NAJNOWSZE