Hotel Paradise - uczestnicy programu są już po ślubie?! To zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

2021-10-20 12:12 kg
Hotel Paradise 4
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Hotel Paradise to randkowe reality show, które gości na antenie TVN7 od 2020 roku. Od samego początku program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem obserwują rozwój relacji pomiędzy uczestnikami show. W trzeciej edycji Hotelu Paradise wśród mieszkańców luksusowego hotelu na Zanzibarze znaleźli się Kara i Marcin, którym udało się stworzyć bliską relację. Uczestnicy programu są już po ślubie?!

Hotel Paradise - uczestnicy programu są już po ślubie?! Zasady Hotelu Paradise pozostają bez zmian. Aby wygrać, należy uwodzić, knuć, prowadzić wyrafinowaną grę oraz zawierać sojusze. Wszystko po to, by każdy kolejny tydzień kończyć z partnerem u swojego boku i aby dotrzeć do wielkiego finału, podczas którego do zgarnięcia jest aż 100 tysięcy złotych. Marcin i Kara brali udział w trzeciej edycji show. Nie wygrali dużej sumy pieniędzy, ale wygrali coś znacznie ważniejszego - miłość.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Hotel Paradise - uczestnicy programu są już po ślubie?!

W trzeciej edycji Hotelu Paradise wśród uczestników znaleźli się między innymi Kara i Marcin. Jeszcze w programie między nimi iskrzyło i doszło do miłosnych uniesień. Para postanowiła dać sobie szansę również po programie i szybko zamieszkała razem. Patrząc na ich konta na Instagramie, są ze sobą naprawdę szczęśliwi! To dowód na to, że nawet w programie telewizyjnym można odnaleźć bratnią duszę.

Jakiś czas temu para wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym Kara ma na sobie suknię ślubną, a Marcin elegancki garnitur. Początkowo fani celebrytów byli pewni, że to zdjęcie z sesji dla marki modowej. Ostatnio jednak piękna uczestniczka Hotelu Paradise wrzuciła kolejne zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Para ponownie ma na sobie stroje ślubne i pozuje... w kościele! Celebryci otrzymali masę gratulacji, ponieważ wszyscy uznali, że wzięli oni ślub. Jak na razie Kara i Marcin nie potwierdzili tej informacji. 

Sonda
Oglądasz Hotel Paradise?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE