Hotel Paradise - kiedy finał? Co z 2 edycją programu?

2020-04-17 15:06
Hotel Paradise
Autor: Materiały Prasowe

Hotel Paradise to nowy program, który zagościł w polskiej telewizji wiosną 2020 roku - pierwszy odcinek został wyemitowany 24 lutego. Nowe reality show emitowane jest od poniedziałku do piątku na antenie TVN7. Format programu jest nieco zbliżony do emitowanego wcześniej na Polsacie Love Island. Program poprowadzi uczestniczka Top Model i influencerka – Klaudia El Dursi, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jak i internautów.

Hotel Paradise - kiedy finał? Co z 2 edycją programu? Zasady programu bazują na formacie, który pierwszy raz ukazał się w Stanach Zjednoczonych. Mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tyś. złotych.

Hotel Paradise - kiedy finał? Co z 2 edycją programu?

Odcinki programu emitowane są w dni powszednie o godzinie 20:00. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl, stacji udało się zakończyć zgodnie z planem całą pierwszą edycję Hotel Paradise, a jej finał odbędzie się tak, jak zaplanowano - w piątek 17 kwietnia. Wtedy widzowie dowiedzą się, która para doszła do końca i jaką kwotę udało się jej ostatecznie zgarnąć.

TVN7 początkowo miał w planach rozpoczęcie drugiej edycji Hotel Paradise od razu po zakończeniu pierwszej. Nowe odcinki miały wystartować już od 20 kwietnia. Niestety z powodu pandemii koronawirusa stacja podjęła decyzję o nierozpoczynaniu zdjęć do Hotel Paradise 2. Póki co nie wiadomo, czy i kiedy może postać drugi sezon programu.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE