“Hotel Paradise 7” – Jacek nowym ulubieńcem widzów. Co o nim wiemy?

i

Autor: TVN “Hotel Paradise 7” – Jacek nowym ulubieńcem widzów. Co o nim wiemy?

Co wiemy o Jacku?

Hotel Paradise 7: nowy uczestnik pod ostrzałem komentarzy. Spodobał się widzom?

2023-09-21 11:11

Jacek Kania Tuchowicz, na nieszczęście Patryka, na dobre zadomowił się w rajskiej willi. Nowy uczestnik “Hotelu Paradise 7” rozbił jedną z par tuż przed kolejnym Rajskim Rozdaniem. Czyli krótko mówiąc – wszedł i z miejsca narobił zamieszania. Co na to widzowie?

Jacek stworzył parę z Kornelią i mimo kilku narzekań, internauci są raczej zadowoleni z tego paringu twierdząc, że całkiem do siebie pasują. Tym samym w kłopotliwej sytuacji znalazł się Patryk, który został singlem przed nadchodzącym Rajski Rozdaniem – czy zdoła utrzymać się w programie? Widzowie nie wróżą mu świetlanej przyszłości i wybitnie go nie żałują. W social mediach roi się od komentarzy, że “karma wraca” i obecne położenie Patryka jest pokutą za to, jak traktował Łucję i obmawiał za plecami Jacka tuż po tym, jak ten wszedł do domu (czyżby już wtedy wyczuł zagrożenie?).

- “Słabe”? Słabe to było, gdy jako pierwszy zacząłeś chłopie rozpuszczać kłamliwe tezy nt Łucji i przeinaczałeś świadomie jej słowa. Karma to sucz, powinieneś o tym wiedzieć.

-  No cóż Patrysiu …. knules kręciłes i karma wróciła

- W momencie kiedy kłamał na temat Łucji, z automatu był jak dla mnie do opuszczenia hp

- Patryk wyśmiewa wygląd nowego, a jest ostatnią tam osobą która powinna podśmiewywać się, bo sam wygląda jak Remy z bajki ratatuj

… piszą internauci.

CZYTAJ TAKŻE: Pary z programów randkowych, które nadal są razem. Ich miłość przetrwała próbę czasu!

“Hotel Paradise 7” – Jacek nowym ulubieńcem widzów. Co o nim wiemy?

A jak wypadł sam Jacek? Sądząc po internetowych wpisach – bardzo pozytywnie. Widzowie piszą o jego wyluzowanym, nieproblematycznym charakterze, nazywając go przy tym jedynym uczestnikiem, który ma tu coś mądrego do powiedzenia (oby tylko nie przejechali się, jak przy Rochu).

- Na mnie zrobił dobre wrażenie, wydaje się być dobrym człowiekiem

- Gość wygląda na ogarniętego, umie się porządnie wysławiać, nie plecie bzdur bez sensu, wydaje się mieć ugruntowane cele, no i nie opowiada infantylnych dowcipów.

- Jack jest poprostu normalny facet taki właśnie powinien mniec Hotel Paradiso uczestników

- Bardzo meski chlopak. Poziomem znacznie przewyższa pozostałych. Klasa, urok, pewnosc siebie 😍 Az milo się patrzy i słucha.

… czytamy w komentarzach.

A co właściwie wiemy o “nowym”? Jacek Kania Tuchowicz ma 21 lat i jest dziedzicem pieczarkowego imperium – pomaga ojcu w prowadzeniu rodzinnego interesu, który polega na uprawie tych właśnie grzybów. Uwielbia gotować i aktywnie spędzać czas. Stara się nie oceniać innych, bo wie, że sam nie jest ideałem. Gdy kogoś pokocha, zrobi dla tej osoby wszystko. Ma za sobą bardzo toksyczny związek, przez co trudno mu się teraz zaangażować na poważnie i zazwyczaj skacze z kwiatka na kwiatek.

Czy Jacek namiesza w “Hotelu Paradise 7”, a Patryk pożegna się z programem? Na to się zanosi, ale prawdę poznamy dopiero w nadchodzących odcinkach.

Sonda
“Love Island” czy “Hotel Paradise” – który program lepszy?
"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!