Hotel Paradise 4 - Sara rzuciła kulą! Widzowie komentują decyzję uczestniczki

2021-12-06 21:45

Za nami wielki finał czwartej edycji Hotelu Paradise. Tym razem o zwycięstwo walczyli Sara i Michał oraz Nana i Łukasz. Pozostali uczestnicy programu zadecydowali, że to Sara i Michał bardziej zasłużyli na wygraną i to właśnie na nich oddali więcej głosów. Para stanęła na ścieżce lojalności i pokonywała pola z coraz większymi sumami pieniędzy. Niespodziewanie Sara rzuciła kulą, zgarniając 90 tysięcy złotych.

Hotel Paradise 4 - Sara rzuciła kulą! Zasady Hotelu Paradise są z pozoru proste. Aby wygrać, należy knuć, uwodzić oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Wszystko po to, aby każdy kolejny tydzień kończyć z partnerem u swojego boku i dojść do wielkiego finału. W czwartej edycji reality show najlepsi okazali się Sara i Michał i to właśnie oni otrzymali szansę na zgarnięcie 100 tysięcy złotych. Tym razem jednak, podobnie jak w trzeciej edycji Hotelu Paradise, nagrodę zgarnęła tylko jedna osoba.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Hotel Paradise 4 - Sara rzuciła kulą!

W trzeciej edycji Hotelu Paradise na ścieżce lojalności stanęli Basia i Krystian. Nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych zgarnął jednak tylko Krystian, który na ostatnim polu ścieżki rzucił złotą kulą. Podobna sytuacja miała miejsce podczas finału czwartej odsłony show. Tym razem na odważny krok zdecydowała się Sara, która rzuciła kulą i wygrała 90 tysięcy złotych. Uczestniczka wyznała, że podjęła taką decyzję, ponieważ uważa, że to z Przemkiem powinna stać w finale. Widzowie licznie komentują zachowanie Sary na Instagramie programu. O dziwo, większość komentarzy jest bardzo pozytywna!

Dobrzeeeeeee

???

I super

Brawo????

Chyba o to chodzi w tym programie! Tu nie było miłości wiec wybrała pieniądze ??

Brawo Sara, obstawiałam, że wygrasz i po cichu marzyłam, że zucisz kulą. Część kasy powinnaś dać Przemkowi ❤️???

Pewnie to była jej zemsta a po prostu udawała że nie ma mu za złe że wywalił Przema? ?

Brawo Sara dobrze zrobilas

Taaaaaak! Przynajmniej finał z przytupem! Rekompensata za cały sezon. ?????‍♀️??

BRAWOOOO SARA!!!! ?????????

Sara rzuciła kula zgarnęła 90 tys i mega ???

A wy co uważacie? Czy Sara dobrze zrobiła, rzucając kulą? Dajcie znać w sondzie poniżej!

Sonda
Hotel Paradise 4 - czy Sara słusznie rzuciła kulą?