Hotel Paradise 4 - kiedy w TVN7 i gdzie oglądać online?

2021-07-21 12:06 kg
Hotel Paradise 3 - uczestnicy
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Hotel Paradise to program, który zadebiutował na antenie TVN7 na początku 2020 roku. W show udział biorą atrakcyjni single, którzy chcą spędzić niezapomniane wakacje, poznać nowych ludzi i spotkać miłość swojego życia. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć aż trzy sezony programu, a każda odsłona cieszyła się sporym zainteresowaniem publiczności. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce premierę będzie mieć czwarty sezon show. Kiedy w TVN7?

Hotel Paradise 4 - kiedy w TVN7 i gdzie oglądać online? Zasady Hotelu Paradise są proste - aby wygrać 100 tysięcy złotych, należy uwodzić, knuć i prowadzić wyrafinowaną grę. W pierwszej edycji najlepsi okazali się Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki, drugą wygrali Beata Postek i Artur Sargsyan, natomiast w trzeciej triumfował Krystian Ferretti. Już wkrótce na antenie TVN7 zadebiutuje kolejna, czwarta odsłona show. Kto ją wygra?

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Hotel Paradise 4 - kiedy w TVN7 i gdzie oglądać online?

Czwarta odsłona Hotelu Paradise była kręcona w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi - na Zanzibarze. To właśnie na tej rajskiej wyspie kolejni śmiałkowie walczyli o 100 tysięcy złotych. Efekty ich rywalizacji będziemy mieli okazję oglądać od poniedziałku, 30 sierpnia 2021 roku, o godzinie 20:30 w TVN7. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku, o tej samej porze. Program będzie również dostępny online, na platformie player.pl. Po raz kolejny w roli prowadzącej Hotelu Paradise zobaczymy Klaudię El Dursi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE