Hotel Paradise 3 - Sebastian miał poważny wypadek! To koniec jego sportowej kariery?!

2021-03-05 9:29 kg
Hotel Paradise 3
Autor: screen YouTube/TVN7

Pod koniec lutego 2021 roku premierę miała trzecia edycja programu Hotel Paradise. Seksowne kobiety oraz przystojni mężczyźni pojawili się w luksusowym hotelu na Zanzibarze, aby zdobyć prawdziwą miłość oraz wraz z drugą połówką wygrać program. Wśród uczestników show TVN7 pojawił się Sebastian, 23-letni mieszkaniec Warszawy, który jest modelem, a także zawodnikiem i trenerem kickboxingu. Niestety w ostatnim odcinku Hotelu Paradise 3, którego emisja odbyła się w czwartek 4 marca 2021 roku, Sebastian uległ poważnemu wypadkowi...

Hotel Paradise 3 - Sebastian miał poważny wypadek. Trzecia edycja Hotelu Paradise trwa! Wśród uczestników znaleźli się: Basia, Ola, Laura, Bogusia, Patrycja, Nathalia, Kornelia, Krystian, Dawid, Simon, Marcin, Sebastian. Trzeba przyznać, że tworzą oni bardzo zgraną drużynę, która świetnie się ze sobą bawi i spędza bardzo przyjemny czas. Każdego wieczoru uczestnicy imprezują nad basenem i wymyślają coraz to lepsze zabawy. Jedna z nich zakończyła się tragicznie.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Hotel Paradise 3 - Sebastian miał poważny wypadek

Sebastian dołączył do Hotelu Paradise nieco później, niż pozostali uczestnicy. Jest modelem oraz zawodnikiem i trenerem kickboxingu, kilkukrotnym wicemistrzem Polski, brązowym medalistą Europy oraz reprezentantem naszego kraju na mistrzostwach świata. Sebastian został bardzo pozytywnie przyjęty przez mieszkańców hotelu i praktycznie od razu został partnerem Luizy. Wraz z pozostałymi uczestnikami świetnie się dogaduje i bardzo chętnie uczestniczy w wieczornych imprezach, podczas których wymyśla coraz to nowsze zabawy. Podczas jednej z nich doszło do tragedii. W ostatnim odcinku Hotelu Paradise, którego emisja odbyła się w czwartek 4 marca 2021 roku, Sebastian pożyczył od Krystiana spodnie i naciągnął je pod samą szyję.

W tak nietypowym stroju wskakiwał on do basenu i świetnie się przy tym bawił. Niestety w pewnym momencie uczestnika podniósł Dawid. Sebastian niefortunnie upadł na ziemię i stracił przytomność. Po chwili okazało się, że w wyniku upadku uczestnik wybił sobie bark... Na planie programu od razu pojawili się medycy, którzy zabrali Sebastiana do szpitala. Dawid miał ogromne wyrzuty sumienia, zwłaszcza że dobrze wie, że Sebastian jest sportowcem... Jak potoczą się losy uczestnika? Czy będzie on w stanie dalej uczestniczyć w trzeciej edycji programu? Czy będzie musiał zrezygnować z kariery sportowca? Tego dowiemy się w najbliższym odcinku show TVN7, który zostanie pokazany już w poniedziałek, 8 marca 2021 roku.

NAJNOWSZE