Horrory, których nikt nie jest w stanie obejrzeć do końca. Na czym polegliście?

2020-01-14 17:08
Ludzka stonoga
Autor: screen youtube.com/user/hollywoodstreams screen youtube.com

Są filmy tak przerażające, że tylko garstka osób jest w stanie wytrwać przed ekranem do samego końca. Aż dziwne, że niektóre z nich w ogóle powstały.

Zdarzyło się wam się zasłaniać oczy podczas oglądania horroru, bo był tak straszny? Przy tych filmach jest szansa, że po prostu nie dotrwacie do samego końca. Oto lista najcięższych do obejrzenia horrorów. Ilość przemocy, krwi i drastycznych scen w niektórych z nich jest naprawdę porażająca i pozostawi was z pytaniem - kto wymyślił coś takiego..?

Role, po których aktorzy mieli problemy psychiczne. Te filmy na zawsze zmieniły ich życie [18+]

Nekromantik (1987)

Mężczyzna pracujący w firmie zajmującej się usuwaniem zwłok pewnego dnia przynosi do domu mocno rozkładające się ciało. On i jego dziewczyna (którzy na co dzień m.in. biorą kąpiele we krwi) okazują się fanatykami nekrofilii.

Salo, czyli 120 dni Sodomy (1975)

Film częściowo oparty jest na powieści Markiza de Sade 120 dni Sodomy. Przedstawia orgię, która urzadzają ksiądz, biskup, sędzia oraz bankier. Do udziału w niej zmuszeni są mieszkańcy miasta. Koprofagia, gwałty, wykorzystywanie seksualne, sadyzm - wszystko zostało tu przedstawiono niezwykle obrazowo. Produkcja, ze względu na drastyczne sceny, została wycofana z wielu krajów.

Najście (2007)

Mąż ciężarnej ginie w wypadku samochodowym. Dzień przed terminem porodu do jej mieszkania włamuje się kobieta, która pragnie odebrać jej dziecko i w tym celu nie cofnie się przed niczym. Krew leje się strumieniami, a brutalne sceny w tym filmie są naprawdę nie do zniesienia.

Srpski film (2010)

Aktor porno, który zmaga się z problemami finansowymi, postanawia wziąć udział w nowej produkcji. Szybko okazuje się, że nie jest to zwykły film dla dorosłych. Ze względu na sceny gwałtu, nekrofilii, a nawet pedofilii przez wiele osób Serbski film uważany jest za najbrutalniejszy horror wszech czasów.

Królik doświadczalny (1980-1990)

Seria sześciu japońskich filmów, które stanowią kwintesencję kina gore. Fabuła jest w nich właściwie nieistotna - skupiają się przede wszystkim na pokazaniu wymyślnych tortur i bardzo naturalistycznych scen (np. rozcinania gałek ocznych).

Ludzka stonoga (2009)

Niemiecki doktor porywa trzy osoby i poprzez operację łączy ich układy pokarmowe. Film jest nie tylko obrzydliwy, ale jest też rzeczywiście trzymającym w napięciu horrorem. W drugiej części filmu możemy zobaczyć ludzką stonogę złożoną z 10 osób, w trzeciej - z 500...

Filmy z dużą ilością erotyki:

NAJNOWSZE