Luka Modrić

i

Autor: Foto Olimpik/REPORTER

EURO 2024

Hiszpania - Chorwacja: GDZIE OGLĄDAĆ mecz dzisiaj 15.06? Transmisja na żywo w TV i ONLINE

2024-06-15 17:13

Emocje osiągają apogeum! Już dzisiaj 15 czerwca Hiszpanie zmierzą się z reprezentacją Chorwacji podczas turnieju Euro 2024. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim w Berlinie i z pewnością dostarczy wielu intensywnych wrażeń. Gdzie obejrzeć mecz Hiszpania - Chorwacja? Sprawdź, o której godzinie start i wszystkie najważniejsze informacje.

Hiszpania - Chorwacja to pierwszy mecz w grupie B na tegorocznych mistrzostwach. Nadchodzące spotkanie będzie o tyle ciekawe, bo obie drużyny są niezwykle mocne i miały już okazję stanąć na podium europejskich zmagań. Przypomnijmy, że Hiszpanie wygrali Euro w 2008 i 2021 roku, a ich rywale kilka lat później w 2018 roku. Co więcej, drużyny znajdują się w tzw. grupie śmierci, gdzie na próżno szukać słabej ekipy. Pierwszy mecz będzie więc bardzo ważny, bo zdobycie punktów już na starcie daje na pewno lekką ulgę i bezpieczeństwo wyjścia do kolejnej fazy rozgrywek.

Reprezentacja Polski na Euro 2024 śpi jak Bayern Monachium

Hiszpania - Chorwacja 15.06.2024: Transmisja meczu na żywo

Dzisiejszy mecz rozpoczyna się o godzinie 18:00 i zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, który mieści w sobie aż ponad 74 tys. kibiców. Obie reprezentacje grały ze sobą wcześniej już 10 razy, gdzie najwięcej zwycięstw miała jednak Hiszpania, bo aż połowę! Z kolei trzy pojedynki zostały wygrane przez Chorwatów, a dwa zakończyły się remisem. Na papierze większe szanse mają Hiszpanie, ale w końcu to jest piłka nożna, więc trudno przewidzieć, kto dzisiaj uzyska lepszy wynik.

Transmisja meczu Hiszpania - Chorwacja odbędzie się w TVP 2, TVP Sport oraz na stronie TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej. Spotkanie skomentują Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski.