HBO Max - oferta, cena, kiedy w Polsce? Czym się różni od HBO GO?

2020-05-27 14:58
HBO Max
Autor: screen youtube.com, kanał HBO Max screen youtube.com

Platformy streamingowe i oferujące 'wideo na życzenie' rosną jak grzyby po deszczu. Każda z nich ma nieco inną ofertę i inne zasady działania. Jedną z nowości, która ukazała się 27 maja w Stanach Zjednoczonych to od dawna zapowiadana platforma HBO Max. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym tak naprawdę różni się ona od funkcjonującej już od 10 lat platformy HBO GO, bardzo popularnej również w naszym kraju.

HBO Max - oferta, cena, kiedy w Polsce? Czym się różni od HBO GO? Co już wiadomo na temat nowej platformy? Polska niestety nie jest zwykle jednym z pierwszych krajów, w których pojawiają się nowe platformy straemingowe. Przykładowo cały czas nie wiadomo, kiedy na polski rynek trafi Disney+, który w Stanach Zjednoczonych został uruchomiony już w listopadzie 2019 roku.

HBO Max - oferta, cena, kiedy w Polsce?

W Stanach Zjednoczonych usługa wystartowała 27 maja 2020 roku. Cena HBO Max to 14,99 dolarów miesięcznie (czyli ok. 60 zł). Dla porównania cena HBO GO w Polsce to obecnie 24,99 zł miesięcznie. Oferta HBO Max jest niezwykle bogata - zawiera wszystkie produkcje firmy WarnerMedia, szereg nowych filmów i seriali, a także wiele produkcji, do których platforma planuje wykupić licencję. Na bardzo długiej liście znajdują się między innymi: Przyjaciele, Rick i Morty, Teoria wielkiego podrywu czy Doctor Who. HBO Max produkuje także własne filmy i seriale, a jedną z nowości dostępnych od 27 maja jest serial Love Life. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia, Agnieszka Niburska, marketing deputy director w HBO Polska oraz content & commercial PR director HBO Europe, jak na razie nie ma dokładnych planów odnośnie do wprowadzenia HBO Max w Polsce.

HBO Max - czym się różni od HBO GO?

W Polsce HBO GO stanowi odrębną platformę, na której konto może założyć każdy. W USA jest ona dostępna jedynie dla osób posiadających HBO w ofercie telewizyjnej, a dostęp do filmów i seriali bez abonamentu telewizyjnego HBO w Stanach można mieć dzięki jeszcze innej platformie - HBO Now. HBO Max ma łączyć możliwości HBO GO i HBO Now.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE