Bękart z piekła rodem

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Harry Potter dla dorosłych? Netflix stworzył własną wersję młodego czarodzieja!

2022-10-27 11:34

"Bękart z piekła rodem" to połączenie Harry'ego Pottera i Zmierzchu. Netflix oficjalnie zapowiada serialową historię nastolatka, który spróbuje odnaleźć się w świecie pełnym magii. Dwa klany, masakra z przeszłości i brutalnie czarodziejska walka. Kiedy oglądać?

Bękart z piekła rodem to idealna propozycja dla fanów czarodziejskich światów. Nowy tytuł od Netfliksa przyjął się wśród krytyków bardzo dobrze, a niektórzy określili go nawet "Harrym Potterem dla dorosłych". Opowie o nastolatku, który będzie próbował zmierzyć się z przeszłością ojca w świecie pełnym magii i krwiożerczej walki. O los głównego bohatera będą obawiać się nawet największe czarownice świata! Twórcy zapowiadają, że widzowie mogą się spodziewać mocnych i drastycznych scen. Czy tytuł skradnie serca fanów Pottera i spółki? Przekonamy się o tym jeszcze w październiku 2022!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie Weasleyów z Harry’ego Pottera? Popularni bracia nakręcili serial w Polsce!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Bękart z piekła rodem - o czym jest?

Bękart z piekła rodem to historia o synu znanego czarownika odpowiedzialnego za potworną masakrę. Głównym bohaterem jest 16-letni Nathan, który próbuje odkryć swoje czarodziejskie moce i odnaleźć się w świecie podzielonym na dwa walczące klany. Warto dodać, że nastolatek żyje w świecie zwykłych ludzi, którzy są nieświadomi, że pomiędzy nimi poruszają się czarodzieje.

Bękart z piekła rodem - data premiery, obsada

Nowa produkcja Netfliksa została sklasyfikowana jako emocjonalna, brutalna i przypisana dla widzów powyżej 16. roku życia. Głównego bohatera zagra Jay Lycurgo (Nathan). Obok niego na ekranie pojawią się również Nadia Parkes (Annalise), Emilien Vekemans (Gabriel) oraz Isobel Jesper Jones (Jessica). "Bękart z piekła rodem" zadebiutuje w piątek 28 października 2022 r. Tylko na Netflix. Zwiastun udostępniamy poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE