Niepokalana / Alvaro Morte

i

Autor: Materiały prasowe

HORRORY

Gwiazdor "Domu z papieru" w polskich kinach. W takiej roli go jeszcze nie widzieliście

2024-04-24 16:36

To nie lada gratka dla fanów mocnych wrażeń! Film "Niepokalana" budził sporo emocji już przed premierą, a od 26 kwietnia 2024 roku możemy go oglądać w polskich kinach. W najnowszym horrorze pojawia się jednak nie tylko Sydney Sweeney, ale też Alvaro Morte, który zasłynął rolą Profesora w "La Casa de Papel"!

"Niepokalana" to nowy horror opowiadający o młodej zakonnicy, która trafia do włoskiego klasztoru. Kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, a lekarz potwierdza niepokalane poczęcie. Szybko jednak się okazuje, że miejsce, w którym się znajduje, wiąże się z jakąś przerażającą tajemnicą - ciągłe kontrole, dziwne zachowanie obecnych tam ludzi i tajemnicze zniknięcia. Do głównej bohaterki dochodzi, że znalazła się w tym miejscu nieprzypadkowo i jeżeli nic z tym nie zrobi, to może się to skończyć tragedią.

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #29

Sydney Sweeney i Alvaro Morte na jednym ekranie!

Obsada filmu "Niepokalana" może przyciągnąć do kin naprawdę wiele widzów. W rolę zakonnicy wciela się Sydney Sweeney, a obok niej pojawia się jeszcze Simona Tabasco z "Białego Lotosu", czy nawet Bernadetta Porcaroli, którą mogliśmy oglądać w "Amandzie". Jednak w jednej z głównych ról zobaczymy również Alvaro Morte. Aktor dał się poznać międzynarodowej publiczności jako Profesor w popularnej serii "Dom z papieru". Tym razem wciela się w postać Ojca Sal Tedeschi. Jeżeli więc jesteście fanami wspomnianej hiszpańskiej produkcji i chcecie przy tym zobaczyć aktora w hollywoodzkim filmie grozy, to jest okazja!