Cansu Dere

i

Autor: Instagram.com/cansudere Cansu Dere zaginęłą po trzęsieniu ziemi w Turcji?

Gwiazda tureckich seriali zaginęła po trzęsieniu ziemi? Przerażające spekuluje wśród internautów

2023-02-10 14:47

Te tragiczne spekulacje wstrząsnęły fanami tureckich seriali. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że jedną z osób zaginionych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji jest aktorka Cansu Dere. To jedna z największych gwiazd w tym kraju, a telenowele z jej udziałem biły rekordy popularności na całym świecie. Co wiadomo na ten temat?

Cansu Dere zaginęła po trzęsieniu ziemi w Turcji? Taka informacja obiegła media społecznościowe w czwartek 9 lutego 2023. Na jedynym z kanałów na TikToku nazwisko aktorki pojawiło się na liście ofiar tej przerażającej tragedii. Tragiczne spekulacja szybko wywołały panikę wśród fanów aktorki, a o sprawie rozpisały się portale informacyjne na całym świecie. Ważny jest też fakt, że Cansu Dere zniknęła z social mediów. Od trzęsienia ziemi nie dodała żadnego postu na Instagramie. Wielbiciele gwiazdy zwracają uwagę, że Dere nigdy nie była aktywna w internecie, ale brak dementi na temat swojego zaniknięcia jest niepokojący. Jaka jest prawda?

Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Cansu Dere zaginęła?

Ku myśleniu, że informacja o zaginięciu Cansu Dere to internetowy fejk, składania brak wiadomości na ten temat w tureckich mediach. Fani twierdzą, że prasa i telewizja na pewno wspomniałyby o tragedii tak wielkiej gwiazdy. Niestety do tej pory nie wiadomo, jaka jest prawda. Widzowie popularnych seriali z udziałem Cansu Dere nadal czekają na oficjalne stanowisko w sprawie. Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze.

Cansu Dere - popularne seriale

Aktorkę Cansu Dere znają również polscy widzowie. Gwiazda wystąpiła w takich produkcjach jak Ezel, Wspaniałe stulecie czy Sila: odnaleźć przeznaczenie. Na świecie ogromną popularnością cieszył się również seriale Anne i Sadakatsiz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE