Sukcesja

i

Autor: Materiały prasowe

SUKCESJA

Gwiazda "Sukcesji" o ostatnim odcinku serialu. Zakończenie rozczaruje?

2023-03-29 14:58

Sukcesja powróciła z ostatnim sezonem. Do ostatniego odcinka jeszcze trochę, ale jedna z gwiazd serialu postanowiła wypowiedzieć się na temat finałowego epizodu. Z ust aktorki padły zaskakujące słowa. Zakończenie rozczaruje fanów?

Czwarty sezon "Sukcesji" pojawił się w streamingu 27 marca 2023 r. Perspektywa sprzedaży firmy wywołała niepokój wśród członków rodziny Royów, co doprowadziło do wielu nieoczekiwanych zwrotów akcji, a przede wszystkim walki o własną przyszłość. Po zaskakującym zakończeniu trzeciej części, widzowie nie mogli doczekać się nowych odcinków. Niestety potwierdził się najgorszy dla fanów scenariusz, bo "Sukcesja" za kilka odcinków stanie się już tylko historią. Czwarty sezon jest finałowym, więc nie brakuje pytań o zakończenie serii. Najbardziej zaskakująca okazała się być odpowiedź Sarah Snook. Mamy się czego obawiać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kto rzucił najwięcej "f*cków" w Sukcesji? Pierwsze miejsce nie należy do Logana!

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Serialowa Shiv o zakończeniu "Sukcesji"

Sarah Snook to jedna z gwiazd serialu. To właśnie ona wciela się w Siobhan "Shiv" Roy i jest jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek w tej produkcji. Aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że po przeczytaniu scenariusza była bardzo zaskoczona zakończeniem popularnej serii. Nie spodziewała się takie obrotu spraw, chociaż nie ukrywa zachwytu nad ostatnim odcinkiem. Wspomniała jednak, że ostatni odcinek może jednak nie spodobać się wielu widzom.

To nie było to, czego się spodziewałam. Nie sądzę, bym mogła sobie wyobrazić cokolwiek lepszego. Na pewno nie, bo Jesse (twórca "Sukcesji") ma mózg geniusza, a ja nie. To jest irytująco satysfakcjonujące zakończenie. Mówię "irytująco", bo nie każdy będzie zadowolony. Więc to idealnie pasuje do Sukcesji - powiedziała aktorka

Sukcesja sezon 4 - kiedy ostatni odcinek w HBO? Harmonogram emisji

W przypadku "Sukcesji" rozkład jazdy zaplanowano na ponad dwa miesiące. Przed emisją każdego z epizodów lepiej zaopatrzyć się w spore zapasy melisy i przygotować środki lokomocyjne, bo szykuje się jazda bez trzymanki. Przynajmniej tak zapowiadają twórcy. Kiedy ostatni odcinek serialu pojawi się na HBO? Poniżej prezentujemy harmonogram emisji:

  • odcinek 1 - 27 marca 2023 r.
  • odcinek 2 – 3 kwietnia 2023 r.
  • odcinek 3 – 10 kwietnia 2023 r.
  • odcinek 4 – 17 kwietnia 2023 r.
  • odcinek 5 – 24 kwietnia 2023 r.
  • odcinek 6 – 1 maja 2023 r.
  • odcinek 7 – 8 maja 2023 r.
  • odcinek 8 – 15 maja 2023 r.
  • odcinek 9 – 22 maja 2023 r.
  • odcinek 10 – 29 maja 2023 r.
Sonda
Który sezon Sukcesji jest najlepszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE