Gra o tron sezon 8: kiedy? Data i godzina ostatniego ostatniego odcinka Game of thrones

2019-05-19 18:20
Gra o tron - bohaterowie ostatniego sezonu na wyjątkowych zdjęciach
Autor: Materiały prasowe HBO Kit Harington jako Jon Snow and Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen

Gra o Tron sezon 8 trafi na ekrany w 2019 roku. Kiedy dokładnie nowe odcinki serialu Games of Thrones 8 ujrzą światło dzienne? Co się wydarzy w długo oczekiwanym ostatnim sezonie serialu HBO?

Gra o Tron sezon 8 - data premiery została potwierdzona! Po kilku miesiącach niepewności producenci w końcu podjęli męską decyzję i ogłosili, kiedy serial wróci na antenę. Co prawda, od jakiegoś czasu mogliśmy podejrzewać taki scenariusz, ale teraz HBO oficjalnie w mediach społecznościowych potwierdziło emisję Gry o Tron 8. Premiera odbędzie się 15 kwietnia 2019 roku! Tradycyjnie wszystkie odcinki pojawia się w HBO i na HBO GO. 

Gra o Tron sezon 8: data premiery

Gra o Tron sezon sezon 8 i jednocześnie ostatni będzie liczył jedynie 6 epizodów. W trakcie Games of Thrones 8 powinniśmy otrzymać odpowiedzi na kilka ważnych pytań, które dręczą fanów po finale 7 serii. Przyszłość Jona i Daenerys, nowe sojusze, wskrzeszenia – czyżby ostatnie wydarzenia kryły niespodzianki? Warto przypomnieć, że w serialu Gra o tron występują m.in. Sean Bean, Mark Addy, Lena Headey, Peter Dinklage, Nicolaj Coster-Waldau oraz Emilia Clarke.

zobacz: Gra o tron - memy

Poniżej znajdziecie daty premier poszczególnych odcinków:

  • odcinek 1 - 14 kwietnia 2019 (u nas z niedzieli na poniedziałek o 3:00 w nocy)
  • odcinek 2 - 21 kwietnia 2019
  • odcinek 3 - 28 kwietnia 2019
  • odcinek 4 - 5 maja 2019
  • odcinek 5 - 12 maja 2019
  • odcinek 6 - 19 maja 2019
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE